T1 Mall of Tallinna käivitub igakuine üritustesari “Täielik lasteaeg”!

Jaanuar 13

Festivali aatrium, 1. korrusel, Restoran Helk (3. korrusel), Cinamon T1 kino, 12.00-16.40

Juba sel pühapäeval käivitub kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 Mall of Tallinn üritustesari “Täielik lasteaeg”, kus iga kuu teisel pühapäeval avatakse lastele ja peredele erinevad töötoad ning lasteteater. See pühapäev 13.01.2019 saab kohtuda ka Lotte ja ta sõpradega ning toimub veel palju muud põnevat.  

Selleks pühapäevaks, 13. jaanuariks on lastele ette valmistatud järgnev programm Festivali aatriumis, 1. korrusel:
kell 12.00-16.00 saab meisterdada helkureid ja nimelisi käevõrusid
kell 16.00-16.40 esitab Lasteteater Trumm etendusega “Lugu sinisest siilist”.
Etendus “Lugu sinisest siilist”
See on lugu siilist, kes oma sinise värvuse tõttu ajab segadusse teised metsloomad. Nad pelgavad teda ja püüavad siili vältida, aga tegelikult on hirmul liiga suured silmad… Kas teistest erinemine peaks meid hirmutama? Kuidas laheneb see lugu, kas loomad võtavad siili omaks ja kas elu metsas saab jälle korda? Seda näete juba Lasteteatri Trumm lavastusest, mis pakub lusti ja äratundmist – nii suurtele kui väikestele, nii omadele kui võõrastele.
Etenduse pikkus on umbes 40 minutit.
Lavastuses mängivad ja laulavad: Virko Annus, Triin Tüvi ja Taavi Lepik
Kunstnik on Andres Varustin
Lavastaja: Erki Aule
Ja see pole veel kaugeltki kõik. Lastel on võimalus kohtuda Lotte ja tema sõpradega, kes astusid alles nädalapäevad tagasi kinolinale uues multifilmis “Lotte ja kadunud lohed”. Tegelased käivad keskuse peal ringi ning kui on huvi, siis ajavad Lotte ja sõbrad lastega juttu ning teevad pilti. Samuti võib kolmanda korruse restoranis Helk (3. korruse, Festivali aatriumi ümbruses) kohtuda Lotte uue filmi peategelase lohega, kes sülgab suitsu. Restoran lubab, et kui laps või pere tulevad Lotte multika kinopiletiga, mis on ostetud Cinamon T1 kinost, saab restoranist koos toiduga tasuta jäätise.
Samal ajal on T1 Mall of Tallinnas palju pakkumisi, mis on mõeldud lastele ja peredele, lisaks üleüldisele allahindlusele.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn