• T1 Kinkekaarte saab osta kinkekaardiautomaadist, mis asuvad T1 kaubanduskeskuse 1 korrusel eskalaatori all Salamander kaupluse läheduses ja Selveri infoleti kõrval. Kinkekaardi väärtuse saab ostja ise valida vahemikus 10 kuni 500 eurot.

  Kinkekaarti saab maksevahendina kasutada kinkekaardil oleva summa ulatuses kuni kinkekaardi kehtivusaja lõpuni kõikides T1 kauplustes ja salongides. Kui ostu eest tasumisele kuuluv summa ületab Kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv osa tasuda teiste kinkekaartidega, sularahas või konkreetse ostu- või teeninduskoha poolt aktsepteeritava pangakaardi või muu maksevahendiga.

  Ühe ostu eest on võimalik tasuda mitme kinkekaardiga. Kui ostu eest tasumisele kuuluv summa on Kinkekaardil olevast summast väiksem, võetakse vajaminev ostusumma Kinkekaardilt maha ja ülejäänud summa ulatuses saab Kinkekaardiga tasuda järgmiste ostude eest. Kinkekaardil olevat summat rahas välja ei maksta.

  T1 ei asenda Kinkekaarti ega hüvita Kinkekaardil olnud summat, kui Kinkekaart on kadunud, varastatud või kahjustunud. T1 ei vastuta Kinkekaardi kolmandate isikute kätte sattumisega Kinkekaardi ostjale või õigustatud kasutajale kaasnevate mis tahes kahjude eest.

  Kontrolli kinkekaardi jääki SIIN

  Kinkekaart kehtib 12 kuud alates kaardi ostmise kuupäevast.

   

  Kinkekaardi ostmine automaadist

  Esmalt tuleb automaadis valida sobiv keel ning vajutada „Osta kinkekaart“. Edasi tuleb valida etteantud summadest endale sobiv või sisestada summa käsitsi nupu alt „Sisesta summa“. Kinkekaardi summa saab valida vahemikus 10 kuni 500 eurot. Peale summa valimist kinnitage oma otsus, vajutades „Jätka“. Summa muutmiseks vajutage „Tühista“. Kui summa on õige, sisestage automaati deebet- või krediitkaart ning sisestage PIN-kood. Pärast makse sooritamist eemaldage deebet- või krediitkaart automaadist ning võtke Kinkekaart, mille automaat väljastab. Automaadi küljetaskutes on kinkekaardi ümbris, kuhu saab kinkekaardi panna.

   

  Kinkekaardi kontojäägi kontrollimine

  Kinkekaardi kontojääki saab kontrollida T1 keskuse kinkekaardiautomaatides. Automaadis jäägi kontrollimiseks valige endale sobiv keel ning vajutage „Jääk“. Sisestage kinkekaart automaati ja oodake kuni ekraanile ilmub kinkekaardi kontojääk. Pärast jäägi kontrollimist võtke oma kinkekaart automaadist tagasi. Samuti saab jääki kontrollida QR koodi abil. 

   

  Lisainfo
  tel: 6005540
  e-mail:

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn