Vaateratas Skywheel of Tallinn

Vaateratas Skywheel of Tallinn

5korrus

 

Naudi lummavat Tallinna panoraami uuelt kõrguselt ja uuest vaatenurgast!

Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Soovi korral saad lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele ja lennuväljale nautida privaatselt, kuni kuueliikmelises seltskonnas ja külma šampanjaga.

Aastaringselt mugav sõit

Vaateratta 27 ilmastikukindlat gondlit pakuvad turvalist ja mugavat elamust aastaringselt. Talvel töötab gondlites küte, suvel konditsioneer. Igasse gondlisse mahub kuni kuus inimest ning võimalik on nii seista kui ka istuda. Samuti pääseb gondlisse ratastooli ja lapsekäruga.

Vaateratta tavapilet sisaldab 12 minuti pikkust sõitu, selle aja sees teeb ratas kolm tiiru.

Pileteid on võimalik osta nii Super Skyparki kassast kohapealt, kui ka meie kodulehelt: vaateratas.ee

Nutikas lahendus tagab maailmaklassi kõrguse

Meie vaaterattalt avaneb maailma suurimate vaateratastega võrdväärne vaade. Selle tagab nutikas paigutus: vaateratta läbimõõt on 45 meetrit, millele kaubanduskeskuse enda kõrgus lisab veel 35 meetrit ja asukoht Sossi mäel täiendavad 40 meetrit. Nii on vaateratta tipukõrgus 120 meetrit üle merepinna, mis on teletorni järel kõrguselt teine vaatepunkt Tallinnas. Ühtlasi on tegemist Euroopas ainulaadse tehnilise lahendusega – hoone katustele on varem vaaterattaid paigutatud vaid Taiwanis ja Jaapanis.

Turvalisuse meistriklass

Turvalisuse tagamiseks on vaaterattaga arvestatud alates hoone vundamendist. Lisaks on hoone katusele valatud 1500-tonnine betoonplatvorm, mis tasakaalustab vaateratta võnkeid ja kindlustab stabiilsuse.

Vaateratta ehitajaks on Hollandi pereettevõte Mondial Rides, kel on üle 100 aasta kogemust.Sadamakraanade ehitusega alustanud ettevõte on viimased 30 aastat keskendunud vaateratastele. Kuulsaim Mondiali konstrueeritud vaateratas asub Pariisis Concorde’i väljakul.

Vaateratta rajamist toetab Euroopa Regionaalarengu fond

Taevapark OÜ poolt rajatud SuperSkypark on regiooni suurim siseruumides kogupere meelelahutuskeskus. Hoone katusele kerkiv Euroopas ainulaadne vaateratas lisab vürtsi Tallinna kilukarbisiluetile ning avab Tallinna, 120 meetri kõrguselt, täiesti uuest vaatenurgast.

Super Skypark tõstab Eesti kui sihtkoha mainet pereturistide hulgas ja meelitab aastas Tallinna vähemalt 45 tuhat turisti ning loob üle 80 uue töökoha.

Euroopa Regionaalarengu Fond toetab vaateratta rajamist 1,44 miljoni euroga.

Kontaktid

  • Avatud E 12-22 ; T-P 10-22
  • vaateratas.ee
  • +372 656 5111
  • Facebook Instagram YouTube

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn