mai 9 - dets. 31
Elamus
Kunst
1.Korrus, Festivali aatrium.

Sinu sündmus kunstikeskuses!

Kas olete mõelnud sündmuse korraldamisest päris kunstikeskuses, ümbritsetuna kaasaegsest kunstist ja vanadest trükipressidest? Meil on Teile välja pakkuda just sellised elavad ja inspireerivad ruumid, mis toovad välja leidlikkuse, uudishimu ja mitmekülgsuse.

 

Tallinn Art Space ja Eesti Litograafiakeskus on võimalusterohked sündmuspaigad igat tüüpi ürituste korraldamiseks nii ettevõtetele kui eraisikute. Meie ruumides on korraldatud teatrietendusi, sünnipäevi, juubeleid, firmapidusid, esitlusi ja koolitusi, mida oleme rikastanud erinevate loovate tegevustega.

 

Tallinn Art Space (T1 Mall of Tallinn)

 

Tallinn Art Space’i 585 ruutmeetrile vastavatud T1 Mall of Tallinn keskuses mahub püstijalavastuvõtule 200 inimest, seminare ja konverentse saame korraldada 50-60 inimesele. Alates aprillist 2019  laiendame galerii ruume kokku 1100 ruutmeetrile.

 

Kuni maini 2019 on galerii seintel näitus-müük „Vabadus 21. Sajandil“, mis sündis 21 Eesti kaasaegse kunstniku ja Eesti Litograafiakeskuse koostöös, kus ühe aasta jooksul loodi 21 unikaalset vabadusest inspireeritud kunstiteost Eesti 100. aastapäeva tähistamiseks. Loe lisa siit!

 

Eesti Litograafiakeskus (Pirni 5, Tallinn)

 

Ainulaadsetes endise ekskavaatoritehase klubiruumides asuv Eesti Litograafiakeskus on suurepärane keskkond loovust inspireerivateks sündmusteks. Lisaks meeldejäävatele teatri-ja kunstisündmustele toimub siin ka igapäevane kunstiteoste trükkimine. Ruumides on aastate jooksul töötanud väga paljud Eesti tippkunstnikud nagu Leonhard Lapin, Marko Mäetamm, Jüri Arrak, Maarit Murka jpt. Kokku oleme 210 ruutmeetril korraldanud mitmeid meeleolukaid üritusi, mis võivad kesta varajaste hommikutundideni.

 

Võta meiega ühendust ja korralda tõeliselt meeldejääv sündmus! 

 

Oleme ürituste korraldamisel paindlikud partnerid, aitame viia läbi töötubasid ja tutvustame huvilistele kunstikollektsiooni. Ruumide tutvustuse leiate manusest.

 

Ruumide vaatamiseks, lisainfo küsimiseks või broneerimiseks võtke julgesti ühendust aadressil õi telefonil +372 5560 4631.

 

Loe meist lähemalt:

Tallinn Art Space

Freedom 100

Tallinn Art Space’i  Facebook

Tallinn Art Space Instagram

 

TallinnArtSpace

veebr. 22 - veebr. 22
Avamisüritus
Terminali aatrium, 1. korrusel
13.00

GoParking avab lennule registreerimise teenuse, kell 13.00

Laupäeval, 22. veebruaril, kell 13.00 avab GoParking kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn lennule registreerimise teenuse (T1 Terminal aatriumis), et check-in lendajatele veelgi mugavamaks ja kiiremaks muuta.

GoParking täiendas oma lennujaama parkimisteenust ning reisijate aja säästmiseks avas lennule registreerimise punkti T1 Mall of Tallinnas.

„Alates laupäevast on Tallinna lennujaamast väljumine veelgi lihtsam, sest avatakse teenus Check-in @ T1 Mall of Tallinn. T1 pakub nüüd infoletis teenust, kus end mugavalt ja tasuta lennule registreerida ning pardakaart välja printida,” ütles GoParkingi juhatuse esimees Jesse Paananen.

Paananeni sõnul näitab statistika, et 20-30 protsenti reisijatest eelistavad registreerida end lennule lennujaama check-in lauas. „Näeme, et sama sihtgrupp võiks olla huvitatud selle teenuse kasutamisest lennujaama lähedal asuvas kaubanduskeskuses, kus ajaveetmise võimalusi on rohkem,“ rääkis Paananen.

Reisijad saavad nüüd parkimiskoha ette broneerida, sealt T1 Mall of Tallinna sõita, end lennule registreerida ning nautida T1 Mall of Tallinna teenuseid. Näiteks enne lendu einestada või reisile kingitusi soetada, mis on hea võimalus väljaspoolt Tallinna reisile minevatele inimestele.

T1 juhi Allan Remmelkoore sõnul on T1 Mall of Tallinn osa Ülemiste piirkonna transpordisõlmest ning tulevikus nähakse end lennujaama ja Rail Baltica eel-terminalina, mille hulka võiks kuuluda ka pagasi ära andmine. „See on ka põhjus, miks me oleme valmis katsetama erinevaid uusi teenuseid ja otsima sünergiat esmapilgul ootamatutest kohtadest. Kui oleme suutnud klientide jaoks ühendada reisimine ja vaba aja veetmine, oleme olnud edukad, “ rääkis Allan Remmelkoor.

Lennule registreerimise võimalust tulevad avama Eesti purjetamise rahvusmeeskonna esindajad vennad Juuso ja Henri Roihu, kes treenivad 2020. aasta Tokyo olümpiamängudeks. Sportlastena rändavad Roihud pidevalt mööda maailma ning kiire ja stressivaba reisimine on neile tähtis. T1 Mall of Tallinna võtavad vennad Roihud kaasa ka oma paadi.

T1 Mall of Tallinn on lennureisidele sobiv alguspunkt. Keskus on lennujaamaga hästi ühendatud ühistranspordi, eeskätt tramm nr 4, ja taksoliiklusega.

Check-in @T1 Mall of Tallinn hakkab asuma keskuse infoletis esimesel korrusel. Lennule saab end registreerida E-R kella 11-20, L-P kella 10-21. Teenidus hakkab olema eesti, inglise, vene ja soome keeles. GoParking parkimistsoon on T1 Mall of Tallinnas avatud ööpäevaringselt.

GoParking aitab lennureisijatel lihtsamalt lennujaama jõuda, pakkudes lennujaama parkimisteenust nii Eesti kui ka välismaa kaubanduskeskustes. GoParking digitaalse platvormi kaudu saab lennureisija enne saabumist parkimiskoha ja lisateenused ette broneerida. Kõik teenused kaubanduskeskuses on saadaval enne ja pärast reisi. Sarnased lennule registreerimise punktid avatakse peagi Soomes, Rootsis ja Taanis.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn