Super Skypark batuudi- ja mängukeskus

Külasta Euroopa suurimat batuudiala, turni ronimislinnakus ja tähista sünnipäeva peotubades!

Jalgpalliväljaku suurune Super Skyparki batuudi- ja mängukeskus pakub aktiivset meelelahutust ja mängurõõmu aastaringselt. Seda nii adrenaliinihimulisele täiskasvanule kui pere kõige väiksematele. Vaid ühe pääsmega avaneb Sulle hulk Eestis ja ka Euroopas unikaalseid atraktsioone: Euroopa suurim batuudiala, 17 panoraamvaatega peotuba, 10 meetri kõrgune liumägedega ronimislinnak, väikelaste mänguala ja palju muud.

Euroopa suurim batuudiala

Kahtlemata suurim atraktsioon on kahest areenist koosnev batuudiala kogupindalaga 1500 m2. Esimesena Eestis saab meie batuutidel mängida batuudikorvpalli ja -rahvastepalli. Ava enda supervõimed – pane kahekordse saltoga pealt või põika rahvastepallis tagurpidisaltoga vastase viske eest. Piiriks on vaid fantaasia!

Erinevalt teistest batuudikeskustest on meie batuudid projekteeritud ja valmistatud Eestis, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ning vastavuse kõigile Euroopa Liidu nõuetele.

Majasuurune ronimislinnak

10 meetri ehk neljakorruselise maja kõrguses ronimislinnakus saad tohutult turnida ja liugu lasta. Põhiatraktsioonideks on seitsme meetri pikkune liutoru, mis loob hetkeks vabalangemise tunde ja neljarealine laineliumägi, kust saab sõpradega võidu alla tuhiseda. Lisaks pakuvad elevust pehmepallikahur ja pallimeri. Kõik linnaku elemendid vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja on ehitatud sertifitseeritud materjalidest.

Peotoad

Korralda Super Skyparkis kõige ägedam sünnipäev! Meil on 17 omanäolist ja mugavat peotuba, kust avaneb uhke panoraamvaade linnale. Toad on eri suurusega, mõeldud 15–20 lapsele ja nende vanematele. Vali omale sobiv tuba ja aeg.

Väikelaste mänguala  

Turvaline ja arendav mänguala sobib kuni viieaastastele pereliikmetele. Siit leiad nii minironila kui ka mängukiiged.

Lisaks on Super Skyparkis seiklusronila, Eesti ainus interaktiive Sutu-jalgpallisein, vigurjalgrattad, lauajalgpall ja palju muud põnevat. Lenda lihtsalt peale ja naudi mängurõõmu!

Piletihinnad leiad SIIT!

Käed-külge teaduskeskus SkyLab

Super Skyparki teaduskeskuses SkyLab avastad teaduse ja tehnika imelise maailma! 

Super Skyparki teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat igas vanuses avastajatele, uurijatele, nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele. See on koht, kus igale eksponaadile lausa peab käed külge panema!Oleme vastavalt igaühe huvidele ja loomusele kokku pannud kolm erinevat teekonda:

  • Sulle meeldib teaduslikult lõbutseda?Klõpsi kogu nädala selfie-limiit korraga täis põnevate valgusefektidega või 300 peegli keskel või hoopis joonista peegelpildis. Lubame, et saad sõpradega jagamiseks väga lahedaid kaadreid!
  • Soovid end proovile panna ja enda või sõpradega võistelda? SkyLabis saad mõõtu võtta kisamises, hiigel-yo-yokäimatõmbamises, asjade mõtte jõul liigutamises ja paljus muus!
  • Eelistad rahulikult maailma avastada, end testida ja oma kätega ehitada? Tule testi oma tuju meeleolukuplis, lennuta salle tuuletorudes ja ehita megaklotsidest.

Kolmandik meie eksponaatidest on leiutatud ja valmistatud Eestis spetsiaalselt SkyLabi jaoks. Samuti leiad meilt oma vanu lemmikuid.

Teaduskeskusesse pääseb ka ratastooliga ja lapsevankriga. Koolieelikust külalisele on soovitatav vähemalt 16-aastane saatja.

Piletiga saad teaduskeskuses viibida kasvõi terve päeva. Piletimüük lõpeb tund enne sulgemist.

Piletihinnad leiad SIIT!

Põrkeautode areen

Kiirenda, tee kannakaid ja rammi uudsete elektriliste põrkeautodega!

Super Skyparkis on Baltikumis ainulaadsed põrkeautod, mis pakuvad turvalist sõidurõõmu kõigile alates kaheksandast eluaastast. Akudel töötavad autod pakuvad võimsat paigaltkiirendust ja 360-kraadiseid kannapöördeid. Mis peamine –  kõik see on turvaline ja valutu  tänu autot ümbritsevale kummist põrkerõngale.

Areenil on kokku 14 põrkeautot. Autot juhitakse kahe juhtkangiga, mille abil saab nii kiirendada, pidurdada kui ka pöörata. See muudab juhtimise võimetekohaseks kõigile sõltumata eelnevatest kogemustest ja oskustest. Põrkeautod sobivad lustimiseks nii täiskasvanutele kui lastele, kes on vähemalt kaheksa aastat vanad ja 120 cm pikad.

Põrkeauto käivitab žetoon, mille saad osta Super Skyparki kassadest ja poest. Üks žetoon võimaldab sõita 3 minutit. Areenile pääseb elava järjekorra alusel. Põrkeautode žetoonid on piiramatu kehtivusajaga, sobides hästi ka kinkimiseks.

Piletihinnad leiad SIIT!

360° kino

Tule filmi keskele ja koge Sind igast küljest ümbritsevat kinoelamust!

360⁰ kinos istub vaataja 3D-prillidega saali keskel ja teda ümbritseb ringikujuline sein, mis ongi üks suur ekraan. Spetsiaalselt selle kino jaoks loodud filmid pakuvad kauneid ja võimsaid loodusvaateid ning ulmefantaasiaid, mis loovad ringikujulises auditooriumis ehedaima elamuse.

Kuni 25 külastajat mahutavas kinosaalis algavad seansid iga veerandtunni järel. Kinopileteid saab osta keskuse kassast ja ka siitsamast kodulehelt.

Super Skyparki 360-kraadise 4D kino on loonud Itaalia firma Moviemax3D, kes on tuntud oma pühendumuse ja tehnoloogilisi piire kompavate lahenduste poolest.

Piletihinnad leiad SIIT!

vaateratas t1

Vaateratas Skywheel of Tallinn

Naudi lummavat Tallinna panoraami uuelt kõrguselt ja uuest vaatenurgast!

Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Soovi korral saad lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele ja lennuväljale nautida privaatselt, kuni kuueliikmelises seltskonnas ja külma šampanjaga.

Aastaringselt mugav sõit

Vaateratta 27 ilmastikukindlat gondlit pakuvad turvalist ja mugavat elamust aastaringselt. Talvel töötab gondlites küte, suvel konditsioneer. Igasse gondlisse mahub kuni kuus inimest ning võimalik on nii seista kui ka istuda. Samuti pääseb gondlisse ratastooli ja lapsekäruga.

Vaateratta tavapilet sisaldab 12 minuti pikkust sõitu, selle aja sees teeb ratas kolm tiiru.

Pileteid on võimalik osta nii Super Skyparki kassast kohapealt, kui ka meie kodulehelt: vaateratas.ee

Nutikas lahendus tagab maailmaklassi kõrguse

Meie vaaterattalt avaneb maailma suurimate vaateratastega võrdväärne vaade. Selle tagab nutikas paigutus: vaateratta läbimõõt on 45 meetrit, millele kaubanduskeskuse enda kõrgus lisab veel 35 meetrit ja asukoht Sossi mäel täiendavad 40 meetrit. Nii on vaateratta tipukõrgus 120 meetrit üle merepinna, mis on teletorni järel kõrguselt teine vaatepunkt Tallinnas. Ühtlasi on tegemist Euroopas ainulaadse tehnilise lahendusega – hoone katustele on varem vaaterattaid paigutatud vaid Taiwanis ja Jaapanis.

Turvalisuse meistriklass

Turvalisuse tagamiseks on vaaterattaga arvestatud alates hoone vundamendist. Lisaks on hoone katusele valatud 1500-tonnine betoonplatvorm, mis tasakaalustab vaateratta võnkeid ja kindlustab stabiilsuse.

Vaateratta ehitajaks on Hollandi pereettevõte Mondial Rides, kel on üle 100 aasta kogemust.Sadamakraanade ehitusega alustanud ettevõte on viimased 30 aastat keskendunud vaateratastele. Kuulsaim Mondiali konstrueeritud vaateratas asub Pariisis Concorde’i väljakul.

Vaateratta rajamist toetab Euroopa Regionaalarengu fond

Taevapark OÜ poolt rajatud SuperSkypark on regiooni suurim siseruumides kogupere meelelahutuskeskus. Hoone katusele kerkiv Euroopas ainulaadne vaateratas lisab vürtsi Tallinna kilukarbisiluetile ning avab Tallinna, 120 meetri kõrguselt, täiesti uuest vaatenurgast.

Super Skypark tõstab Eesti kui sihtkoha mainet pereturistide hulgas ja meelitab aastas Tallinna vähemalt 45 tuhat turisti ning loob üle 80 uue töökoha.

Euroopa Regionaalarengu Fond toetab vaateratta rajamist 1,44 miljoni euroga.

Interaktiivne 7D-kino

Koge enneolematut kinoelamust, kus saad ise filmi sekkuda!

Selles kinos liiguvad lisaks visuaalsetele 3D-efektidele filmis toimuvate muutuste rütmis toolid, saalis puhub tuul, sajab vihma ja tekib udu. Lisaks on vaatajatel käes mängurelvad, millega saab anda tuld ekraanil liikuvate zombide, vampiiride või muude ebameeldivate tegelaste pihta. Seansi lõpus selgub, kes oli filmi kõige kangem peaosatäitja ehk kes vaatajatest tulistamises enim punkte kogus.

Kinoseansid algavad iga veerandtunni järel. Kinopileteid saab osta keskuse kassast.

Super Skyparki interaktiivse 7D-kino on loonud Itaalia firma Moviemax3D, kes on tuntud oma pühendumuse ja tehnoloogilisi piire kompavate lahenduste poolest.

21+ lounge

Pane laps Super Skyparki mängima ja tule lõõgastu või tee segamatult tööd lapsevanemate puhkeruumis!

Oleme küll perekeskus, aga mõnikord on parem anda lapsele vabad käed ja ise veidi puhata või teha ära mõni kiire töö. Just selleks on meil Super Skyparkis eraldi ruum ainult lapsevanematele. Ruumist leiad mugavad sohvad, suured ekraanid spordiülekannetega ja võimaluse tellida automaadist jooke ja suupisteid. Seejuures saad oma lapsel läbi klaasi silma peal hoida.

Ruumis on kogu keskuses leviv tasuta traadita internetiühendus. Ja lapsevanemate ruumis viibimine on täiesti TASUTA!

CLAUDZ pererestoran ja -kohvik

Einesta kogu perega mugavas ja taskukohases pererestoranis ning kohvikus!

Super Skyparki pererestoran CLAUDZ pakub soodsaid kandikulõunaid, kohapeal tellimusel valmivaid pitsasid ning pasta- ja wokiroogasid. 150-kohaline mugav restoraniala sobib kiireks lõunasöögiks koos lastega, samuti suuremate eriürituste läbiviimiseks.

Toitlustusala juurde kuulub ka 40-kohaline kohvik-kohtumispaik. Kogu keskuses on tasuta traadita internetiühendus.

Kink & Teadus pood

Otsid sünnipäevalapsele arendavat kingitust või soovid ise kodus teaduskatseid teha!?

Kingituste ja teaduskaupade pood pakub arendavaid mänguasju ning Super Skyparki supertegelaste teemalisi meeneid. Saadaval on ka Tallinna kauni vaatega seotud suveniirid!

Omniva “laulev” kirjakast

Keskuse neljandal korrusel asuvas Super Skyparki teaduspoes on nüüd avatud Omniva ala, kus saab oma tervitused postiga saata ainulaadse laulva kirjakasti kaudu – kirja kasti lastes hakkab mängima muusika.

Linnumaja meenutav kirjakast on umbes 4-meetrise puu küljes. Sealsamas on olemas kõik vajalik heade soovide saatmiseks üle kogu maailma – puu küljes on valik postkaarte, ümbrikke ja marke. Ei olegi muud kui valida endale sobivad, sättida ennast mugavalt pingi peale istuma ja võtta aeg maha, et linnulaulu saatel lähedastele või sõpradele kaardid valmis kirjutada. Nagu vanasti. Kui kaart jõuab kirjakasti, siis kuuleb tänutäheks armsat jõulumuusikat.

Omniva puu on loodud sümboliseerimaks posti, mis on ühendanud inimesi ja kogukondi sajandeid. Täpselt nagu iga uus võrsuv puuoks viib lehed taevale lähemale, toob postiteenus ja selle areng inimesi üksteisele lähemale.

Omniva on kasvanud koos meie riigiga, ajades uusi oksi ja võrseid laiali, et iga päev veel paremini oma inimesi teenida. Tänaseks oleme kasvanud suureks puuks, mille oksad ulatuvad üle kogu planeedi, ent juured on tugevalt maas.

Tänapäeval on inimeste ühendamine saanud uue tähenduse. Tuhanded kilomeetrid vahemaana ei ole enam takistuseks. Kirjad, kaardid ja pakid on teinud inimesi veelgi lähedasemaks. Rõõmsad ostud veebist ja üksteisele saadetavad pakid liiguvad iga päevaga aina kiiremini ja just sinna, kus on kõige mugavam neid kätte saada.

Omniva puud kaunistavad logost tuletatud brändivärvides “naerusuud”.

T1 keskuses asuva Omniva ala lahendus sündis koostöös loovagentuuriga Division ja sisearhitektuuribürooga Uddu.

Tule Sinagi T1 keskuse neljandale korrusele Omniva puu juurde ja saada oma head soovid teele!

Peotoad

Meil on 17 supertoredat eriilmelist peotuba, mis sobivad suurepäraselt laste, noorte ja täiskasvanute erinevate sündmuste tähistamiseks.

Toad asuvad kahel korrusel ning kõikidest tubadest on maagiliselt lummav panoraamvaade Tallinna linnale, mõlemal korrusel on olemas peotubade abiköögid ja tualettruumid.

Peopakett sisaldab toa kasutamist 2,5tunni jooksul ja 15 või 20 pääset, millega kaasneb kogu batuudi- ja mängukeskuse kasutus: 1500mbatuudiareen mitmete põnevate sportmängudega, 10m kõrguv väljakutseid pakkuv ronimislinnak, seikluslik mänguväljak-ronila, väikestele seiklejatele eraldi väikelasteala ning lisaks mitmeid arendavaid atraktsioone ja tegevusi nii lastele kui täiskasvanutele.

NB! Kogu meie batuudi- ja mängukeskuse alal ei ole lubatud viibida välisjalanõudes.

Tubade kirjeldused, konkreetsed hinnad ning  broneerimise võimaluse leiad Super Skyparki kodulehelt SIIT!

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn