Al Fredo Trattoria

Ajutiselt suletud!
Modernse Itaalia elamuse uus definitsioon.Al Fredo Trattoria on unikaalne, mõnus ja hubane restoran, kuhu tulevad tõelised Itaalia fännid nautima maitsemeeli ergutavaid roogasid ja mõnusaid jooke.
Kuid mis eristab Al Fredo-t tavalisestest Itaalia restoranidest, mida on igalpool meeletult palju? Meie unikaalne interjöör, mida disainides keskendusime tõelise Eurooplase maitsele – kuid tõime sisse olulisi elemente Itaaliast. Sa ei leia meiesugust restorani kuskilt! Al Fredosse tulles võtad reisi ette imelisse ja kõigi poolt armastatud Itaaliasse, kus tagatakse sulle kõige autentsemad ja imelisemad maitsed.

Ti vogliamo bene, sei sempre il benvenuto.

BabyBack Ribs & BBQ

Ajutiselt suletud!
BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, postrid ja fotod poliitilistest liidritest USA-s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grillroogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite.

Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba

Banana Leaf

Ainult kaasamüük E-P 10.30-21.00
Lopsakad, õhulised, julged ja vürtsikad toidud sobivad nii taimetoitlastele, veganitele ja muidu tervislikult toituvatele inimestele kui ka liha- ja mereannitoite armastavatele inimestele.

Chakra T1

Ainult kaasamüük  P-N 11.00-21.00 ; R-L 11.00-23.00
Tule ja naudi ehtsat India kööki meie hubases restoranis Chakra.

Claudz – pererestoran ja kohvik

Ajutisele suletud!
Einesta kogu perega mugavas ja taskukohases pererestoranis ning kohvikus!

FIBO

Ajutiselt suletud!
Restoran FIBO on mitmekesise menüü ja hubase atmosfääriga restoran. Enda toitudes kasutame ainult kvaliteetseid tooraineid ning paljud road valmivad Hispaania söeahjus Josper.

FS Estonia Sushi&Seafood

Ainult kaasamüük E-P 11.00-21.00
FS Estonia Sushi & Seafood on suure Ukraina toitlustus keti FS UKRAINA tütarettevõtte, mis avas oma tegevust Eestis juulis 2020.Esimesed Jaapani toitlustuse müügikohad avatakse Tallinnas, T1 kaubanduskeskuses ja Priisle äripargis.

Meie missioon on “Soovitu saab kättesaadavaks!”. Rakendame oma missiooni oma töötajatele ja klientidele.

Jaapani köök ei pea olema kallis, vaid võib olla igapäevaselt kättesaadav ja taskusõbralik.

Meil töötavad sõbralikud ja ambitsioonikad inimesed, kes teevad oma tööd südame ja kirega, pakkudes kõrget kvaliteeti ja maitset taskukohase hinnaga.

Gan Bei

Ainult kaasamüük E-P 11.00-20.30
Gan Bei rikkalikust menüüst leiate peened maitsed ja piisavalt vürtsi.

HIPS resto

Ajutiselt suletud!
HIPS on uus, äge ja muhe restoran T1 keskuse neljandal korrusel. Oleme populaarse restoran Pelm’i “noorem õde” ning Hipsis toimetab sama äge ja professionaalne meeskond, mis Pelmiski. Meie kontseptsiooniks on “slow fast food”, mis tähendab seda, et pakume hipsterlikku ja kvaliteetset nn tänavatoitu, mis on valminud ainult parimast kohalikust toorainest ning meie imelise toiduvõluri ja peakoka Konstantin Kisseljovi välja töötatud retseptide alusel. Hipsi sisekujunduse autoriks on tunnustatud disainer Aet Piel.

Pann&Kook

Ajutiselt suletud!
Hubane Eesti suurim pannkoogirestoran koos Lotte mängumaaga!

Tule meile külla: T1 Mall of Tallinn, 3. korrus!

PANORAMA

Ajutiselt suletud!
T1 Panorama katusebaar

Pizzabusters

Ajutiselt suletud!
Pizzabusters on uus pitsarestoran keskuses T1 Mall of Tallinn.

 

Restoran Pelm

Ainult kaasamüük E-P 11.00-21.00
Restorani Pelm hittroogadeks on kohapeal käsitööna valmistatud pelmeenid.

SÜSI Grill & Chill

Ainult kaasamüük E-L 10.00-21.00
Grillroad elava tulega Josperi söeahjust, house-made-burgerid, pastad, tänava- ja vegantoidud ning desserdid.

TOKUMARU

Ainult kaasamüük E-T 12.00-16.00 ; K-P 12.00-19.00
TOKUMARU restoranis segunevad Jaapani toidukultuur ning killuke tänapäevast Eestit.

Instagram.

#tasteoftallinn