T1 Tallinn austab teie privaatsust ja kaitseb teie isikuandmeid vastavalt kehtivatele õigusaktidele ja eeskirjadele. Allpool tutvustame teile küpsistega seonduvaid isikuandmete töötlemise põhimõtteid.

Küpsiste kasutamine

Et pakkuda teile saidil www.t1tallinn.com sobivaimat teavet ja mugavaimat kasutajakogemust, kogume teavet ja andmeid küpsiste abil. See aitab meil (ja teistel volitatud kolmandatel isikutel) pakkuda teile sujuvat kogemust meie veebisaidi külastamisel ning aitab meil täiustada oma saiti ja tagada, et leiate hõlpsalt, mida otsite.

Küpsised – mis need on?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis paigaldatakse kasutaja arvutisse veebisaitidelt, mida kasutaja külastab, kui kasutaja ei ole kõigi või osade küpsiste paigaldamist oma veebilehitseja sätetes keelanud. Küpsised võimaldavad veebisaitide külastamisel ära tunda kasutaja seadme.

Küpsised jagunevad kasutusaja järgi:

  • ajutised ehk sessiooniküpsised võimaldavad ajutiselt seirata kasutaja tegevusi ühe ja sama veebilehitseja sirvimissessiooni jooksul, s.o veebilehitseja akna avamisest kuni selle sulgemiseni või kuni 4 tunni möödumiseni pärast viimast lehevaatamist;
  • püsiküpsised salvestatakse kasutaja seadmesse küpsises määratud pikemaks tähtajaks ning aktiveeritakse iga kord, kui kasutaja külastab veebilehte, millelt küpsis paigaldati.

Küpsised jagunevad kuuluvuse järgi:

  • esimese osapoole küpsised – pärinevad vaadatavalt veebisaidilt. Veebisaidid võivad nende küpsiste abil salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui veebisaiti külastatakse. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on esimese osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja (või ükskõik milline tema volitatud töötleja), kes haldab külastatavat veebisaiti;
  • kolmandate osapoolte küpsised – pärinevad näiteks teiste veebilehtede reklaamidelt, mis asuvad kasutaja külastataval veebisaidil. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on kolmanda osapoole küpsise paigaldajaks teine vastutav töötleja, kes ei ole külastatava veebilehe haldaja.

Küpsised jagunevad paigaldamise eesmärgi järgi:

  • kohustuslikud küpsised – olulised veebisaidil ringiliikumiseks, selle funktsioonide kasutamiseks ning kasutaja valitud teenuste osutamiseks. Neid küpsiseid paigaldamata ei saa kasutajale veebisaiti ja tema soovitud teenuseid pakkuda;
  • statistikaküpsised – koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas kasutajad veebisaiti kasutavad, näiteks milliseid veebilehti nad kõige sagedamini külastavad ja milliseid veateateid nad veebilehtedelt saavad. Kogutud informatsioon koondatakse ja anonümiseeritakse. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada veebisaidi toimimist;
  • eelistuste küpsised – need küpsised võimaldavad jätta meelde kasutaja tehtud valikuid (näiteks teksti suurus, muud veebisaidi muudetavad omadused) ja tunnuseid (näiteks kasutajanimi, keel või kasutaja asukohariik), et pakkuda personaalsemaid ja mugavamaid võimalusi veebisaidi kasutamiseks;
  • reklaamiküpsised – need küpsised võimaldavad näidata kasutajale personaliseeritud reklaami ning teha turu-uuringuid ja -analüüse, kasutades kasutaja käitumise ja huvide kohta saadud andmeid. Saadud andmeid võidakse jagada reklaamivõrgustike ja reklaamiteenuste pakkujatega.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

T1 Tallinn kasutab küpsiste teavet oma veebisaidi kasutajasõbralikumaks muutmiseks ning et pakkuda teile isikupärastatud soovitusi. Võime kasutada ka volitatud kolmandaid isikuid, kes paigutavad meie eest küpsiseid meie veebisaidile, et osutada pakutavaid teenuseid. Võime kasutada seansiküpsiseid, näiteks et te ei peaks veebisaidi ühel lehel juba sisestatud teavet järgmisel lehel uuesti sisestama.

Kuidas küpsiseid hallata?

Valite ise, kas nõustute küpsiste vastuvõtmisega või mitte. Kui soovite teada, millal teie arvuti küpsise vastu võtab, saate seadistada oma veebibrauseri sellest teavitama. Sel juhul on teil võimalus küpsis vastu võtta või tagasi lükata. Saate oma arvuti seadistada ka nii, et kõik küpsised on keelatud. Palume arvestada, et pärast küpsiste keelamist veebibrauseris ei pruugi mõned meie veebisaidi osad teie jaoks toimida. 

Turvalisus

T1 Tallinn kaitseb teie isikuandmeid tehniliste ja korralduslike turvameetmetega. Loata juurdepääsu takistamiseks ja andmete õigsuse tagamiseks kasutame tundlike andmete töötlemisel ühesuunalist krüptimist. Juurdepääs veebisaidil www.t1tallinn.com personaalsele osale eeldab kasutajanime ja parooli. Teie vastutate oma parooli hoidmise eest, et vältida loata juurdepääsu. Ühiskasutuses arvuti puhul peate alati välja logima, et kaitsta oma andmeid teiste arvutikasutajate eest.

Tingimuste muutmine

T1 Tallinn võib käesolevaid tingimusi muuta. Soovitame teil need tingimused regulaarselt üle vaadata, et oleksite kursis, kuidas T1 teie isikuandmeid töötleb.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn