Mick Pedaja kontsert ja plaadiesitlus!

Detsember 22

2. korrusel (Festivali aatrium), 12.00

Sel laupäeval, 22.detsembril kell 12.00 toimub 2. korrusel asuvas Intsikurmu KETSis esimene plaadiesitluskontsert, kus Mick Pedaja tutvustab oma uut albumit “Avaimus”.

Intsikurmu festivali tegijad avasid T1 Mall of Tallinnas elustiili poe, mis on ühtlasi ka näitusepind, lühifilmide kino, malekohvik, kontserdipaik ning festivali kontor. Muusikutel on siin võimalik plaadiesitlusi korraldada. Poes müüakse muusikat, ketse, bändide ja festivali merchi, vintage riideid ja KOKOMO kohvi ning samal ajal käib ka töö Intsikurmu festivali kallal.

Esimesena esitleb Mick Pedaja siin oma uut plaati. “Avaimus ehk ava end vaimus,” ütleb Mick tutvustades uue albumi nime ja teemat. Plaadi olemuses soovib autor edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Oleme külalised metsas ja meid oodatakse seal avasüli. Austame rohkem kohalikke asunikke ning elu selles. Avades end vaimus, avaneme ka loodusele ning siis avab loodus end meile.

Pärast kontserti on võimalus soetada jõulukingiks album koos autogrammiga.

Uudse kontseptsiooniga kauplus/galerii/kontor/kontserdipaik/lühifilmikino Intsikurmu KETS T1 keskuse 2. korrusel (Festivali aatrium) käivitati missiooniga toetada male, muusika, kunsti ning lühifilmide levikut ja nähtavamaks muutmist.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn