T1 keskuse juures avatakse kümneks päevaks lõbustuspark Sky Tivoli

Juuni 15 - Juuni 25

T1 kõrval asuv parkla ,

T1 keskuse juures avatakse neljapäeval, 15. juunil lõbustuspark Sky Tivoli, kus on kokku 12 atraktsiooni tervele perele. Lõbustuspark asub trammitee poolel olevas väliparklas ning jääb avatuks 25. juunini.

Sama lõbustuspark on tänavu tegutsenud Tallinna lauluväljakul toimunud Suurel Toidutänaval ja Rakvere Põhjakeskuse juures. Sky Tivoli operaator on YES Events.

„Lisaks T1 katusel asuvale vaaterattale Super Skywheel saab T1 endale lõbustuspargi, mis on üks suurimaid Eestis. Loodame, et lähipäevade ilus ilm toob Sky Tivolisse palju külastajaid,“ ütles Daniil Kuznetsov YES Eventsist.

„Sky Tivoli saabumine T1 juurde langeb kokku suvevaheaja algusega ning õues olevad atraktsioonid täiendavad hästi T1 hoones pakutavat meelelahutuse valikut,“ ütles T1 juht Tarmo Hõbe.

Suuremad atraktsioonid on 30 meetri kõrgune ja 60 km/h kiirust pakkuv Booster, 14 meetri kõrgune Extreme ning ligi 300-ruutmeetrise sõidualaga Autodrom, kus saab autod arendavad kiirust 25 km/h. Lisaks leiab Sky Tivolist atraktsioonid nagu Shrek, Labürint, Luiged, Laste karussell, Sky-jump, Hockey, Maneež, Kett-karusell ja Vee Zorb-Pall.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn