Sinu sündmus kunstikeskuses!

Mai 9 - Detsember 31

1.Korrus, Festivali aatrium.,

Kas olete mõelnud sündmuse korraldamisest päris kunstikeskuses, ümbritsetuna kaasaegsest kunstist ja vanadest trükipressidest? Meil on Teile välja pakkuda just sellised elavad ja inspireerivad ruumid, mis toovad välja leidlikkuse, uudishimu ja mitmekülgsuse.

 

Tallinn Art Space ja Eesti Litograafiakeskus on võimalusterohked sündmuspaigad igat tüüpi ürituste korraldamiseks nii ettevõtetele kui eraisikute. Meie ruumides on korraldatud teatrietendusi, sünnipäevi, juubeleid, firmapidusid, esitlusi ja koolitusi, mida oleme rikastanud erinevate loovate tegevustega.

 

Tallinn Art Space (T1 Mall of Tallinn)

 

Tallinn Art Space’i 585 ruutmeetrile vastavatud T1 Mall of Tallinn keskuses mahub püstijalavastuvõtule 200 inimest, seminare ja konverentse saame korraldada 50-60 inimesele. Alates aprillist 2019  laiendame galerii ruume kokku 1100 ruutmeetrile.

 

Kuni maini 2019 on galerii seintel näitus-müük „Vabadus 21. Sajandil“, mis sündis 21 Eesti kaasaegse kunstniku ja Eesti Litograafiakeskuse koostöös, kus ühe aasta jooksul loodi 21 unikaalset vabadusest inspireeritud kunstiteost Eesti 100. aastapäeva tähistamiseks. Loe lisa siit!

 

Eesti Litograafiakeskus (Pirni 5, Tallinn)

 

Ainulaadsetes endise ekskavaatoritehase klubiruumides asuv Eesti Litograafiakeskus on suurepärane keskkond loovust inspireerivateks sündmusteks. Lisaks meeldejäävatele teatri-ja kunstisündmustele toimub siin ka igapäevane kunstiteoste trükkimine. Ruumides on aastate jooksul töötanud väga paljud Eesti tippkunstnikud nagu Leonhard Lapin, Marko Mäetamm, Jüri Arrak, Maarit Murka jpt. Kokku oleme 210 ruutmeetril korraldanud mitmeid meeleolukaid üritusi, mis võivad kesta varajaste hommikutundideni.

 

Võta meiega ühendust ja korralda tõeliselt meeldejääv sündmus! 

 

Oleme ürituste korraldamisel paindlikud partnerid, aitame viia läbi töötubasid ja tutvustame huvilistele kunstikollektsiooni. Ruumide tutvustuse leiate manusest.

 

Ruumide vaatamiseks, lisainfo küsimiseks või broneerimiseks võtke julgesti ühendust aadressil õi telefonil +372 5560 4631.

 

Loe meist lähemalt:

Tallinn Art Space

Freedom 100

Tallinn Art Space’i  Facebook

Tallinn Art Space Instagram

 

TallinnArtSpace

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn