Emotsioonide alkeemia raamatuesitlus

November 23

Raamatukodu raamatupood, 16:00

2. korrusel

Mis tähendab, et emotsioonid on laes? Üks vastusevariante võib selguda juba sel reedel raamatu “Emotsioonide alkeemia” esitlusel T1 raamatuoaasis Raamatukodu.

 

Autor Kaia-Kaire Hunt jagab lihtsaid nippe ja nõuandeid, kuidas end kiires elutempos paremini tunda. Esitlus algab kell 16 ning muusikaliste vaherepliikide eest hoolitseb Indrek Tammoja ja Rändaja.

 

Vahelduseks võib ju reede õhtut alustada väheke vaimsemas õhkkonnas? Uudne ja omalaadne raamat igapäevase elu kvaliteetsemaks elamiseks viib meid emotsioonide transformeerimise ja ümberkirjutamise maailma. Kas poleks imeline, kui kõik valdaksid võlukunsti muutmaks viha osavõtlikkuseks, kurbust mõistmiseks, armukadedust armastuseks? Emotsioonide alkeemia viibki lugeja rännakule iseenda sisse ja aitab leida emotsioonide muutmise väge läbi iseenda teadlikkuse ja praktiliste harjutuste.

 

Kaia Hüva-Laiapea, psühhiaater-psühhoterapeut, ütles raamatu kohta järgmist: “Hea enesetunde loomisel ja säilitamisel on tähtis, et mõistaksime oma emotsioone ja oskaksime neid reguleerida. „Emotsioonide alkeemia” on nagu harjutuste ja õpetussõnadega kaetud Rootsi laud, kust iga inimene leiab midagi oma tunnete juhtimiseks ja ohjamiseks.”

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn