D&D JOONISTAMISE 1/2 MARATON

Jaanuar 13

ARS Concept 2. korrus, 12:00

Aasta esimene Drink & Draw üritus on eriline kostitus!

Kahekordse väärtusega poolmaraton! Selle seansi jaoks paneme ülesse kohe kaks erinevat lava, mis hakkavad “töötama” paralleelselt. Esimesel laval jääb modell poosidesse pikemaks ajaks, kui muidu tavaliselt ning teisel laval lühikesed poosid nagu alati. Nii et ükskõik kus suunas vaatad, igal pool leiad midagi ilusat joonistamiseks!

Tulemas on 6-tunnine joonistamise sessioon 5 erineva modelliga. Suurepärane võimalus kohalike kunstnike jaoks saada kokku, joonistada, suhelda ning jagada motivatsiooni ja teadmisi. Ei ole üldse vahet, kas oled alles algaja või juba pro – tere ikka tulemast, liitu meiega ja saad oma oskusi arendada!

Hoolitseme teie vaimu ja tervise eest maratoni ajal kohvi, tee, küpsiste, võileibade ja meie lemmikute Tanker õllede abil!

Nagu alati, kohapeal on meil olemas joonistamisalused, mõned baas joonistusmaterjalid ja hunnik tavalist paberit, mida saab soovi korral kasutada. Loomulikult võta enda kunstivahendid ka kaasa. Molberdid on teretulnud!

Pilet uksel 25,-
* Online pilet 20,-

* Kui ostad pileti Internetist sel nädalal (enne reedet 11.01), saad -5€ allahindluse! https://www.drinkandraw.ee/events/dnd-model-drawing-1-2-marathon-2019 (maksmine hetkel ainult Paypal-i kaudu)

Istekohtade arv on piiratud. Broneeri endale koht ürituse veebileheküljel.

Vanusepiirang 15+

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn