Beyblade Turniir T1 Mall of Tallinn keskuses.

Detsember 9

T1 Mall of Tallinn, 12-15

Võistlus toimub 9. detsembril algusega kell 12.00 T1 Mall Of Tallinn keskuses, 1. korrusel, Festivali aatriumis. 🏆

Turniirile saab registreerida kohapea kell 12.00 – 12.30.
Osalejal peab olema oma isiklik Beyblade Burst (kogu varustus peab kandma Hasbro Inc.’i kaubamärki).

2018 aastal toimusid Beyblade Burst Maailmamesitrivõistlused Prantsusmaal Pariisis.
Eestit käis esindamas Pärnu poiss Vaido, kes võitis suvel toimunud Beyblade Burst Eesti kvalifikatsiooni võistlused. Nüüd jätkuvad Eesti sisesed Beyblade Burst turniirid suuremates linnades kuni aasta lõpuni.

Võistluse reeglid:

BEYBLADE BURSTI vurrid tuleb välja heita kohe pärast seda, kui Turniiri Kohtunik annab selleks vastava märguande: „3, 2, 1… las keerleb!”; mängijad peavad oma BEYBLADE BURSTI vurrid välja heitma neile määratud alalt; iga mängija võib igas Lahingus teha vaid ühe heite; mängijad ei tohi oma BEYBLADE BURSTI vurre heita püsti seistes, hüppe või jooksu pealt; ja pärast igat Lahingut peavad mängijad jälgima, et nad ei puudutaks oma vurri enne, kui Turniiri Kohtunik on võitja välja kuulutanud.

Punktiarvestus:

Lahing kujutab endast kahe mängija vastasseisu, kus nad heidavad oma BEYBLADE BURSTI vurre BEYBLADE BURSTI Bey- areenal.

Igas Lahingus arvestatakse punkte järgmiselt: ringist väljalendamine: kui Lahing lõpeb moel, kus mängija BEYBLADE BURSTI vurr lendab ringist välja või satub ühte BEYBLADE BURSTI Bey-areeni taskutest, teenib mängija vastane ühe punkti; ellujäämine: kui mängija BEYBLADE BURSTI vurr lõpetab keerlemise enne teise BEYBLADE BURSTI vurri peatumist, teenib mängija vastane ühe punkti; lõhkemine: kui mängija BEYBLADE BURSTI vurr lõhkeb Lahingu ajal tükkideks, teenib mängija vastane kaks punkti.

Lahingu võidab: mängija kes saab esimesena 3 punkti. Kui mängija BEYBLADE BURSTI vurr maandub BEYBLADE BURSTI Bey-areeni küljetaskus ega tule sealt kohe uuesti välja (põrgates tagasi Lahingusse), kaotab see mängija automaatselt Lahingu. Kui Turniiri Kohtunik otsustab, et mõlemad BEYBLADE BURSTI vurrid jäid seisma samal ajal, teatab Turniiri Kohtunik, et Lahing jäi viiki.

Rohkem infot ĂĽrituse kohta leiad SIIT!

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn