Super Skypark batuudi- ja mängukeskus

Super Skypark batuudi- ja mängukeskus

4korrus

Külasta Euroopa suurimat batuudiala, turni ronimislinnakus ja tähista sünnipäeva peotubades!

Jalgpalliväljaku suurune Super Skyparki batuudi- ja mängukeskus pakub aktiivset meelelahutust ja mängurõõmu aastaringselt. Seda nii adrenaliinihimulisele täiskasvanule kui pere kõige väiksematele. Vaid ühe pääsmega avaneb Sulle hulk Eestis ja ka Euroopas unikaalseid atraktsioone: Euroopa suurim batuudiala, 17 panoraamvaatega peotuba, 10 meetri kõrgune liumägedega ronimislinnak, väikelaste mänguala ja palju muud.

Euroopa suurim batuudiala

Kahtlemata suurim atraktsioon on kahest areenist koosnev batuudiala kogupindalaga 1500 m2. Esimesena Eestis saab meie batuutidel mängida batuudikorvpalli ja -rahvastepalli. Ava enda supervõimed – pane kahekordse saltoga pealt või põika rahvastepallis tagurpidisaltoga vastase viske eest. Piiriks on vaid fantaasia!

Erinevalt teistest batuudikeskustest on meie batuudid projekteeritud ja valmistatud Eestis, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ning vastavuse kõigile Euroopa Liidu nõuetele.

Majasuurune ronimislinnak

10 meetri ehk neljakorruselise maja kõrguses ronimislinnakus saad tohutult turnida ja liugu lasta. Põhiatraktsioonideks on seitsme meetri pikkune liutoru, mis loob hetkeks vabalangemise tunde ja neljarealine laineliumägi, kust saab sõpradega võidu alla tuhiseda. Lisaks pakuvad elevust pehmepallikahur ja pallimeri. Kõik linnaku elemendid vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja on ehitatud sertifitseeritud materjalidest.

Peotoad

Korralda Super Skyparkis kõige ägedam sünnipäev! Meil on 17 omanäolist ja mugavat peotuba, kust avaneb uhke panoraamvaade linnale. Toad on eri suurusega, mõeldud 15–20 lapsele ja nende vanematele. Vali omale sobiv tuba ja aeg.

Väikelaste mänguala  

Turvaline ja arendav mänguala sobib kuni viieaastastele pereliikmetele. Siit leiad nii minironila kui ka mängukiiged.

Lisaks on Super Skyparkis seiklusronila, Eesti ainus interaktiive Sutu-jalgpallisein, vigurjalgrattad, lauajalgpall ja palju muud põnevat. Lenda lihtsalt peale ja naudi mängurõõmu!

Piletihinnad leiad SIIT!

Kontaktid

  • Avatud E-P 10-22
  • superskypark.ee
  • +372 656 5115
  • Facebook Instagram YouTube

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn