Jagaa: Sünge metsa õudus

Õudus

Jagaa: Sünge metsa õudus

Яга. Кошмар тёмного леса

Linnaäärses eliitrajoonis kaovad jäljetult lapsed, kelle olemasolu lapsevanemad hiljem ei mäleta ja jätkavad muretult oma elu, nagu midagi poleks juhtunud.

Lapsed viib endaga kaasa salapärane naine. Kui mõnda perekonda sünnib laps, koputab naine pere uksele ja pakub lapsehoidja teenust. Naine on viisakas, haritud ja kohusetundlik ehk musterlapsehoidja, kuid seda mitte kauaks. Kõik muutub, kui vanemad rahuliku südamega hommikul kodunt lahkuvad.

Noor abielupaar (Aleksei Rozin, Svetlana Usinova) kolivad linnalähedale metsaäärsesse unistuste majja, kus on alati värske õhk, idüll ja sõbralikud naabrid. Vanemad palkavad vastsündinud tütrele ja teismelisele pojale Jegorile (Oleg Tšugunov) koheselt ka sõbraliku lapsehoidja. Peale lapsehoidja (Marjana Spivak) ilmumist, hakkab majas toimuma midagi kummalist. Jegor kuuleb öösiti hirmutavaid helisid, näeb lapsehoidja tumedat varju mööda maja liikumas ja väikeõe voodi kohal midagi pobisemas. Poisi juttu vanemad tõsiselt ei võta. Pealegi ei fikseeri ka majja paigaldatud valvekaamerad midagi kahtlast.

Kontaktid

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn