Next departures

Bus - Peterburi tee

LennujaamViimsi keskus
49 1 min
LasnamäeLennujaam
65 1 min
Viru keskusSõjamäe
15 1 min
SõjamäeSeli
7 2 mins
SeliSõjamäe
7 4 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 7 mins
KurinaEstonia
54 8 mins
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 8 mins
SõjamäeViru keskus
15 9 mins
SeliVäike-Õismäe
13 9 mins
MaarduTallinn
203 16:10
Viru keskusSõjamäe
15 16:13
LennujaamLasnamäe
65 16:13
SõjamäeSeli
7 16:14
Viimsi keskusLennujaam
49 16:14
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 16:16
MaarduTallinn
286 16:16
VanglaBalti jaam
160 16:19
LoksaTallinn
152 16:20
SeliSõjamäe
7 16:22
SeliVäike-Õismäe
13 16:22
SõjamäeViru keskus
15 16:22
PriisleVäike-Õismäe
12 16:23
LagediTallinn
106A 16:23
LasnamäeLennujaam
65 16:24
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 16:25
KurinaEstonia
54 16:25
Viru keskusSõjamäe
15 16:27
LennujaamViimsi keskus
49 16:27
MaarduTallinn
101 16:29
SõjamäeSeli
7 16:32
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 16:33
SõjamäeViru keskus
15 16:34
SeliVäike-Õismäe
13 16:35
LennujaamLasnamäe
65 16:36
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 16:40
PriisleVäike-Õismäe
12 16:40
SeliSõjamäe
7 16:41
Viru keskusSõjamäe
15 16:41
KurinaEstonia
54 16:42
Viimsi keskusLennujaam
49 16:45
MaarduTallinn
286 16:46
SõjamäeViru keskus
15 16:46
HaljavaTallinn
104B 16:47
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 16:48
SeliVäike-Õismäe
13 16:48
SõjamäeSeli
7 16:50
LasnamäeLennujaam
65 16:54
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 16:55
Viru keskusSõjamäe
15 16:56
PriisleVäike-Õismäe
12 16:57
KurinaEstonia
54 16:58
LennujaamViimsi keskus
49 16:58

Tram - Ülemiste jaam

LennujaamTondi
4 1 min
TondiLennujaam
4 2 mins
LennujaamTondi
4 7 mins
TondiLennujaam
4 9 mins
LennujaamTondi
4 16:14
TondiLennujaam
4 16:16
LennujaamTondi
4 16:21
TondiLennujaam
4 16:23
LennujaamTondi
4 16:28
TondiLennujaam
4 16:30
LennujaamTondi
4 16:35
TondiLennujaam
4 16:37
LennujaamTondi
4 16:42
TondiLennujaam
4 16:44
LennujaamTondi
4 16:49
TondiLennujaam
4 16:51
LennujaamTondi
4 16:56
TondiLennujaam
4 16:58

Train - Ülemiste

AegviiduTallinn
ELR40 1 min
TallinnAegviidu
ELR40 16:21
NarvaTallinn
ELR22 16:38
TallinnTartu
ELR1 16:46
TartuTallinn
ELR1 16:55
TallinnAegviidu
ELR40 17:14
AegviiduTallinn
ELR40 17:23
TallinnTartu
ELR1 17:52
TallinnAegviidu
ELR40 18:00
TartuTallinn
ELR1 18:15
TallinnNarva
ELR22 18:21
AegviiduTallinn
ELR40 18:49
TallinnAegviidu
ELR40 18:57
TallinnTartu
ELR1 19:16
TartuTallinn
ELR1 19:37
AegviiduTallinn
ELR40 19:53
TallinnAegviidu
ELR40 19:59
TallinnTartu
ELR1 20:23
TartuTallinn
ELR1 20:30
NarvaTallinn
ELR22 20:51
TallinnAegviidu
ELR40 21:22
TallinnRakvere
ELR23 21:44
TartuTallinn
ELR1 22:14
AegviiduTallinn
ELR40 22:35
TallinnAegviidu
ELR40 22:37

Instagram.

#t1malloftallinn #t1tasteoftallinn