Next departures

Bus - Peterburi tee

KurinaEstonia
54 2 mins
SeliVäike-Õismäe
13 4 mins
SõjamäeViru keskus
15 6 mins
Viru keskusSõjamäe
15 9 mins
LeesiTallinn
154 10 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 17:11
Viimsi keskusLennujaam
49 17:19
LennujaamViimsi keskus
49 17:21
SeliLennujaam
65 17:21
SeliVäike-Õismäe
13 17:22
KurinaEstonia
54 17:25
MaarduTallinn
171 17:30
SõjamäeViru keskus
15 17:30
PriisleVäike-Õismäe
12 17:31
HaraTallinn
156 17:33
LennujaamSeli
65 17:34
Viru keskusSõjamäe
15 17:34
MaarduTallinn
103 17:37
LagediTallinn
106A 17:37
SeliVäike-Õismäe
13 17:42
Viimsi keskusLennujaam
49 17:47
KurinaEstonia
54 17:49
PriisleVäike-Õismäe
12 17:52
TallinnMaardu
103 17:55
SõjamäeViru keskus
15 17:57

Tram - Ülemiste jaam

TondiLennujaam
4 8 mins
LennujaamTondi
4 9 mins
TondiLennujaam
4 17:17
LennujaamTondi
4 17:17
LennujaamTondi
4 17:27
TondiLennujaam
4 17:28
LennujaamTondi
4 17:37
TondiLennujaam
4 17:38
TondiLennujaam
4 17:48
LennujaamTondi
4 17:48

Train - Ülemiste

TallinnAegviidu
R31 17:15
AegviiduTallinn
R31 17:16
TartuTallinn
E34 17:25
TallinnNarva
RE33 17:34
TallinnTartu/Valga
E35 17:52
TallinnAegviidu
R31 18:02
TartuTallinn
E34 18:27
AegviiduTallinn
R31 18:45
TallinnAegviidu
R31 19:02
TallinnTartu
RE34 19:25
TartuTallinn
RE34 19:44
TallinnNarva
E33 19:48
NarvaTallinn
RE33 19:54
TallinnAegviidu
R31 20:11
AegviiduTallinn
R31 20:15
ValgaTallinn
E35 20:45
TallinnTartu
E34 21:04
TallinnAegviidu
R31 21:34
TallinnRakvere
RE32 22:03
TartuTallinn
RE34 22:24
NarvaTallinn
E33 22:30
TallinnAegviidu
R31 22:48
AegviiduTallinn
R31 22:50

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn