Next departures

Bus - Peterburi tee

LennujaamLasnamäe
65 1 min
Viru keskusSõjamäe
15 1 min
SeliVäike-Õismäe
13 2 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 6 mins
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 6 mins
KurinaEstonia
54 7 mins
SeliSõjamäe
7 8 mins
SõjamäeViru keskus
15 06:18
MaarduTallinn
101 06:18
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:20
SeliVäike-Õismäe
13 06:24
LennujaamViimsi keskus
49 06:24
Viru keskusSõjamäe
15 06:24
PriisleVäike-Õismäe
12 06:28
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 06:29
KurinaEstonia
54 06:32
SõjamäeViru keskus
15 06:33
SeliSõjamäe
7 06:35
SeliVäike-Õismäe
13 06:35
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:36
LennujaamLasnamäe
65 06:38
SõjamäeSeli
7 06:40
KostivereTallinn
104A 06:42
MaarduTallinn
101 06:43
Viru keskusSõjamäe
15 06:43
PriisleVäike-Õismäe
12 06:43
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 06:45
MaarduTallinn
171 06:46
SoodevaheTallinn
160 06:46
SeliVäike-Õismäe
13 06:46
KurinaEstonia
54 06:50
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:52
SõjamäeViru keskus
15 06:53
LennujaamViimsi keskus
49 06:53
SeliSõjamäe
7 06:55
SeliVäike-Õismäe
13 06:58
PriisleVäike-Õismäe
12 06:59
Viru keskusSõjamäe
15 06:59
SõjamäeSeli
7 07:00
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 07:01
KurinaEstonia
54 07:05

Tram - Ülemiste jaam

LennujaamTondi
4 3 mins
TondiLennujaam
4 3 mins
TondiLennujaam
4 06:22
LennujaamTondi
4 06:22
Pärnu mnt depooLennujaam
4 06:30
LennujaamTondi
4 06:32
TondiLennujaam
4 06:36
LennujaamTondi
4 06:42
TondiLennujaam
4 06:48
LennujaamTondi
4 06:51
TondiLennujaam
4 06:58
LennujaamTondi
4 07:00
Pärnu mnt depooLennujaam
4 07:04

Train - Ülemiste

TallinnTartu
RE34 06:26
AegviiduTallinn
R31 06:31
TallinnNarva
RE33 07:09
AegviiduTallinn
R31 07:14
TallinnAegviidu
R31 07:22
Rakvere- TallinnRakvere- Tallinn
RE32 07:25
AegviiduTallinn
R31 07:37
AegviiduTallinn
R31 08:14
TallinnTartu/Valga
E35 08:22
TallinnAegviidu
R31 08:34
TartuTallinn
RE34 08:39
AegviiduTallinn
R31 09:07
ValgaTallinn
E35 09:24
NarvaTallinn
RE33 09:46
AegviiduTallinn
R31 10:10
TallinnTartu
E34 10:14
TartuTallinn
E34 10:30
TallinnAegviidu
R31 10:34
AegviiduTallinn
R31 11:46
TallinnNarva
E33 11:50
NarvaTallinn
E33 12:14
TallinnAegviidu
R31 12:55
TallinnTartu/Valga
E35 13:14
AegviiduTallinn
R31 13:33
TallinnAegviidu
R31 13:41
TartuTallinn
E34 14:03
TallinnTartu
RE34 14:03
AegviiduTallinn
R31 14:46
TallinnAegviidu
R31 14:49
TallinnNarva
RE33 15:21
TartuTallinn
RE34 15:33
TallinnTartu/Koidula
E36 15:40
TallinnTartu/Valga
E35 15:40
AegviiduTallinn
R31 16:10
TallinnAegviidu
R31 16:13
TallinnTartu
RE34 16:35
NarvaTallinn
RE33 16:59
TallinnAegviidu
R31 17:08
ValgaTallinn
E35 17:16
TallinnNarva
RE33 17:24
AegviiduTallinn
R31 17:35
TallinnTartu/Valga
E35 17:57
TallinnAegviidu
R31 18:05
TartuTallinn
E34 18:20
AegviiduTallinn
R31 18:49
TallinnAegviidu
R31 18:57
TallinnTartu
RE34 19:16
TartuTallinn
RE34 19:49
AegviiduTallinn
R31 20:08
TallinnAegviidu
R31 20:09
TallinnTartu
E34 20:32
ValgaTallinn
E35 20:37
NarvaTallinn
RE33 21:01
TallinnAegviidu
R31 21:30
TallinnRakvere
RE32 21:50
TartuTallinn
RE34 22:17
AegviiduTallinn
R31 22:38
TallinnAegviidu
R31 22:59

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn