Next departures

Bus - Peterburi tee

ÜlemisteVäike-Õismäe
45 1 min
MaarduTallinn
103 2 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 2 mins
KurinaEstonia
54 3 mins
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 4 mins
SeliSõjamäe
7 4 mins
Viru keskusSõjamäe
15 5 mins
LagediTallinn
106A 5 mins
SõjamäeSeli
7 8 mins
SeliVäike-Õismäe
13 8 mins
LasnamäeLennujaam
65 9 mins
SõjamäeViru keskus
15 18:48
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 18:48
TallinnMaardu
103 18:49
PriisleVäike-Õismäe
12 18:52
SoodevaheTallinn
160 18:52
LennujaamLasnamäe
65 18:52
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 18:52
Viimsi keskusLennujaam
49 18:54
Viru keskusSõjamäe
15 18:57
MaarduTallinn
171 18:57
KurinaEstonia
54 18:57
SeliVäike-Õismäe
13 19:01
SeliSõjamäe
7 19:02
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 19:03
SõjamäeViru keskus
15 19:05
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 19:07
SõjamäeSeli
7 19:07
LennujaamViimsi keskus
49 19:08
MaarduTallinn
203 19:10
KurinaEstonia
54 19:17
Viru keskusSõjamäe
15 19:17
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 19:18
KostivereTallinn
104A 19:18
LasnamäeLennujaam
65 19:19
SeliSõjamäe
7 19:19
PriisleVäike-Õismäe
12 19:19
SeliVäike-Õismäe
13 19:21
SõjamäeViru keskus
15 19:23
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 19:23
Viimsi keskusLennujaam
49 19:29
LennujaamLasnamäe
65 19:29
SõjamäeSeli
7 19:29

Tram - Ülemiste jaam

TondiLennujaam
4 2 mins
LennujaamTondi
4 4 mins
TondiLennujaam
4 18:44
LennujaamTondi
4 18:46
TondiLennujaam
4 18:53
LennujaamTondi
4 18:55
TondiLennujaam
4 19:03
LennujaamTondi
4 19:05
TondiLennujaam
4 19:12
LennujaamTondi
4 19:15
TondiLennujaam
4 19:22
LennujaamTondi
4 19:25
TondiLennujaam
4 19:32

Train - Ülemiste

AegviiduTallinn
R31 18:49
TallinnAegviidu
R31 18:57
TallinnTartu
RE34 19:16
TartuTallinn
RE34 19:49
AegviiduTallinn
R31 20:08
TallinnAegviidu
R31 20:09
TallinnTartu
E34 20:32
ValgaTallinn
E35 20:37
NarvaTallinn
RE33 21:01
TallinnAegviidu
R31 21:30
TallinnRakvere
RE32 21:50
TartuTallinn
RE34 22:17
AegviiduTallinn
R31 22:38
TallinnAegviidu
R31 22:59

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn