Next departures

Bus - Peterburi tee

LennujaamLasnamäe
65 1 min
SeliVäike-Õismäe
13 2 mins
SeliSõjamäe
7 4 mins
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 9 mins
KurinaEstonia
54 9 mins
SõjamäeSeli
7 9 mins
SõjamäeViru keskus
15 21:15
MaarduTallinn
103 21:15
KostivereTallinn
106A 21:15
Viimsi keskusLennujaam
49 21:18
LasnamäeLennujaam
65 21:20
SoodevaheTallinn
160 21:20
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 21:24
Viru keskusSõjamäe
15 21:24
SeliVäike-Õismäe
13 21:25
MaarduTallinn
203 21:25
SeliSõjamäe
7 21:27
PriisleVäike-Õismäe
12 21:28
MaarduTallinn
171 21:29
KurinaEstonia
54 21:30
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 21:32
SõjamäeViru keskus
15 21:32
LennujaamViimsi keskus
49 21:32
SõjamäeSeli
7 21:33
LennujaamLasnamäe
65 21:39
Viru keskusSõjamäe
15 21:42
SeliVäike-Õismäe
13 21:44
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 21:45
SeliSõjamäe
7 21:47
KurinaEstonia
54 21:48
SõjamäeViru keskus
15 21:49
SõjamäeSeli
7 21:51
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 21:53
LasnamäeLennujaam
65 21:57
PriisleVäike-Õismäe
12 21:57
Viru keskusSõjamäe
15 22:01

Tram - Ülemiste jaam

TondiLennujaam
4 7 mins
LennujaamTondi
4 9 mins
TondiLennujaam
4 21:20
LennujaamTondi
4 21:21
LennujaamTondi
4 21:29
TondiLennujaam
4 21:32
LennujaamTondi
4 21:41
TondiLennujaam
4 21:45
LennujaamTondi
4 21:54
TondiLennujaam
4 21:59

Train - Ülemiste

TallinnAegviidu
R31 21:30
TallinnRakvere
RE32 21:54
TartuTallinn
RE34 22:13
NarvaTallinn
E33 22:26
AegviiduTallinn
R31 22:45
TallinnAegviidu
R31 22:49

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn