Next departures

Bus - Peterburi tee

ÜlemisteVäike-Õismäe
45 2 mins
MaarduTallinn
101 4 mins
SeliSõjamäe
7 9 mins
SeliVäike-Õismäe
13 9 mins
SoodevaheTallinn
160 10 mins
Viru keskusSõjamäe
15 20:57
PriisleVäike-Õismäe
12 20:59
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 21:00
KurinaEstonia
54 21:00
LennujaamSeli
65 21:10
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 21:12
Viru keskusSõjamäe
15 21:15
SeliSõjamäe
7 21:15
SeliVäike-Õismäe
13 21:15
KurinaEstonia
54 21:20
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 21:22
MaarduTallinn
103 21:26
KostivereTallinn
106C 21:26
PriisleVäike-Õismäe
12 21:29
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 21:30
Viru keskusSõjamäe
15 21:34
SeliVäike-Õismäe
13 21:35
LennujaamSeli
65 21:36
SeliSõjamäe
7 21:37
KurinaEstonia
54 21:40
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 21:43

Tram - Ülemiste jaam

LennujaamTondi
4 3 mins
TondiLennujaam
4 9 mins
LennujaamTondi
4 20:57
TondiLennujaam
4 21:05
LennujaamTondi
4 21:05
TondiLennujaam
4 21:15
LennujaamTondi
4 21:15
TondiLennujaam
4 21:24
LennujaamTondi
4 21:25
TondiLennujaam
4 21:35
LennujaamTondi
4 21:35
LennujaamTondi
4 21:43

Train - Ülemiste

TallinnTartu
E34 21:04
TallinnAegviidu
R31 21:39
TallinnRakvere
RE32 22:04
TartuTallinn
RE34 22:19
AegviiduTallinn
R31 22:51
TallinnAegviidu
R31 22:54

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn