Next departures

Bus - Peterburi tee

MaarduTallinn
171 2 mins
LennujaamViimsi keskus
49 3 mins
LennujaamSeli
65 4 mins
LeesiTallinn
154 4 mins
SõjamäeViru keskus
15 10 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 09:27
KurinaEstonia
54 09:31
Viru keskusSõjamäe
15 09:32
SeliVäike-Õismäe
13 09:33
TallinnKurna
201 09:39
KostivereTallinn
104A 09:44
PriisleVäike-Õismäe
12 09:47
Viimsi keskusLennujaam
49 09:50
LennujaamViimsi keskus
49 09:52
SeliVäike-Õismäe
13 09:53
SõjamäeViru keskus
15 09:55
Viru keskusSõjamäe
15 09:59
SeliLennujaam
65 10:00
KurinaEstonia
54 10:01
MaarduTallinn
101 10:02
KuusaluJõelähtme- Tallinn
158 10:07
PriisleVäike-Õismäe
12 10:08
LennujaamSeli
65 10:12
SeliVäike-Õismäe
13 10:13

Tram - Ülemiste jaam

LennujaamTondi
4 9 mins
TondiLennujaam
4 10 mins
TondiLennujaam
4 09:35
LennujaamTondi
4 09:35
TondiLennujaam
4 09:46
LennujaamTondi
4 09:47
TondiLennujaam
4 09:58
LennujaamTondi
4 09:59
TondiLennujaam
4 10:10
LennujaamTondi
4 10:10

Train - Ülemiste

ValgaTallinn
E35 09:46
TallinnTartu
E34 09:54
AegviiduTallinn
R31 10:07
TallinnAegviidu
R31 10:08
NarvaTallinn
RE33 10:29
TartuTallinn
E34 10:45
AegviiduTallinn
R31 11:12
TallinnNarva
E33 11:22
TallinnAegviidu
R31 11:43
TartuTallinn
E34 12:12
AegviiduTallinn
R31 12:33
TallinnTartu/Valga
E35 12:37
TallinnAegviidu
R31 13:00
TallinnTartu
RE34 13:21
NarvaTallinn
E33 13:27
AegviiduTallinn
R31 13:48
TallinnAegviidu
R31 13:52
TartuTallinn
RE34 14:15
TallinnTartu
E34 14:21
TallinnNarva
RE33 14:39
AegviiduTallinn
R31 14:49
TallinnAegviidu
R31 15:06
TallinnTartu
E34 15:27
TallinnTartu/Valga
E35 15:27
AegviiduTallinn
R31 16:10
ValgaTallinn
E35 16:17
TallinnAegviidu
R31 16:35
TallinnTartu
RE34 16:56
NarvaTallinn
RE33 17:06
TallinnAegviidu
R31 17:22
AegviiduTallinn
R31 17:23
TallinnNarva
RE33 17:40
TartuTallinn
E34 17:43
TallinnTartu/Valga
E35 18:10
TallinnAegviidu
R31 18:24
AegviiduTallinn
R31 18:28
TartuTallinn
E34 18:35
TallinnAegviidu
R31 19:25
TallinnTartu
RE34 19:46
TartuTallinn
RE34 19:50
TallinnNarva
E33 20:03
TallinnAegviidu
R31 20:11
AegviiduTallinn
R31 20:15
NarvaTallinn
RE33 20:20
ValgaTallinn
E35 20:39
TallinnTartu
E34 20:48
TallinnAegviidu
R31 21:34
TallinnRakvere
RE32 22:05
TartuTallinn
RE34 22:27
TallinnAegviidu
R31 22:48
AegviiduTallinn
R31 22:50
NarvaTallinn
E33 22:57

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn