Next departures

Bus - Peterburi tee

SõjamäeViru keskus
15 1 min
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 4 mins
LennujaamLasnamäe
65 6 mins
SõjamäeSeli
7 6 mins
KurinaEstonia
54 9 mins
LoksaTallinn
152B 12:02
MaarduTallinn
101 12:02
PriisleVäike-Õismäe
12 12:04
SeliVäike-Õismäe
13 12:04
Viru keskusSõjamäe
15 12:06
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 12:11
SeliSõjamäe
7 12:13
SõjamäeViru keskus
15 12:15
LasnamäeLennujaam
65 12:15
Viimsi keskusLennujaam
49 12:15
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 12:19
SõjamäeSeli
7 12:20
KurinaEstonia
54 12:21
SeliVäike-Õismäe
13 12:22
Viru keskusSõjamäe
15 12:25
MaarduTallinn
171 12:30
LennujaamViimsi keskus
49 12:30
SoodevaheTallinn
160 12:32
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 12:34
SõjamäeViru keskus
15 12:35
SeliSõjamäe
7 12:36
LennujaamLasnamäe
65 12:36
TallinnMaardu
103 12:38
Viimsi keskusLennujaam
49 12:39
SeliVäike-Õismäe
13 12:40
KurinaEstonia
54 12:42
PriisleVäike-Õismäe
12 12:42
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 12:42
KostivereTallinn
104A 12:43
SõjamäeSeli
7 12:43
Viru keskusSõjamäe
15 12:44

Tram - Ülemiste jaam

TondiLennujaam
4 5 mins
LennujaamTondi
4 7 mins
TondiLennujaam
4 12:05
LennujaamTondi
4 12:07
TondiLennujaam
4 12:14
LennujaamTondi
4 12:16
TondiLennujaam
4 12:22
LennujaamTondi
4 12:25
TondiLennujaam
4 12:31
LennujaamTondi
4 12:33
TondiLennujaam
4 12:39
LennujaamTondi
4 12:42
TondiLennujaam
4 12:48
LennujaamTondi
4 12:50

Train - Ülemiste

TallinnTartu/Valga
E35 12:09
AegviiduTallinn
R31 13:36
TallinnAegviidu
R31 14:06
TartuTallinn
RE34 14:28
TallinnNarva
RE33 14:34
TallinnTartu
RE34 15:19
AegviiduTallinn
R31 16:02
TallinnAegviidu
R31 16:21
NarvaTallinn
RE33 16:49
ValgaTallinn
E35 17:04
TallinnAegviidu
R31 17:23
TallinnTartu
E34 18:00
TallinnNarva
RE33 18:13
AegviiduTallinn
R31 18:21
TallinnAegviidu
R31 19:29
TartuTallinn
RE34 19:51
TallinnTartu
RE34 20:28
NarvaTallinn
RE33 20:30
AegviiduTallinn
R31 21:32
TallinnAegviidu
R31 21:40
TallinnRakvere
RE32 22:04
TartuTallinn
RE34 22:43

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn