Next departures

Bus - Peterburi tee

SeliVäike-Õismäe
13 14 seconds
SõjamäeEstonia
15 1 min
EstoniaSõjamäe
15 2 mins
LennujaamSeli
65 5 mins
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 6 mins
SeliSõjamäe
7 6 mins
LennujaamViimsi keskus
49 06:17
MaarduTallinn
101 06:17
KurinaEstonia
54 06:17
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:20
SeliVäike-Õismäe
13 06:22
SeliLennujaam
65 06:23
Väike-ÕismäeÜlemiste
64 06:23
PriisleVäike-Õismäe
12 06:25
SõjamäeEstonia
15 06:25
MaarduTallinn
171 06:25
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 06:28
EstoniaSõjamäe
15 06:28
LoksaTallinn
157A 06:32
SeliSõjamäe
7 06:33
LennujaamSeli
65 06:35
ÜlemisteVäike-Õismäe
64 06:35
KurinaEstonia
54 06:35
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:35
SeliVäike-Õismäe
13 06:37
KostivereTallinn
104A 06:39
SõjamäeSeli
7 06:41
LennujaamViimsi keskus
49 06:41
SõjamäeEstonia
15 06:41
PriisleVäike-Õismäe
12 06:41
MaarduTallinn
101 06:42
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 06:43
Väike-ÕismäeÜlemiste
64 06:45
SeliLennujaam
65 06:46
EstoniaSõjamäe
15 06:46
SeliVäike-Õismäe
13 06:49
KurinaEstonia
54 06:50
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 06:50
MaarduTallinn
171 06:50
ÜlemisteVäike-Õismäe
64 06:55
SeliSõjamäe
7 06:56
LennujaamSeli
65 06:58
Viimsi keskusLennujaam
49 06:58
PriisleVäike-Õismäe
12 06:58
SõjamäeEstonia
15 06:58
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 07:00
SeliVäike-Õismäe
13 07:01
SõjamäeSeli
7 07:02
LennujaamViimsi keskus
49 07:03
Väike-ÕismäeÜlemiste
64 07:03
EstoniaSõjamäe
15 07:04
KurinaEstonia
54 07:05

Train - Ülemiste

TallinnTartu
RE34 06:18
AegviiduTallinn
R31 06:30
TallinnNarva
RE33 06:54
AegviiduTallinn
R31 07:02
Rakvere- TallinnRakvere- Tallinn
RE32 07:18
TallinnAegviidu
R31 07:23
AegviiduTallinn
R31 07:47
TallinnTartu/Valga
E35 07:50
AegviiduTallinn
R31 08:12
TallinnAegviidu
R31 08:29
TartuTallinn
RE34 08:41
AegviiduTallinn
R31 09:07
NarvaTallinn
RE33 09:27
TallinnTartu
E34 09:46
ValgaTallinn
E35 09:53
TallinnAegviidu
R31 10:14
AegviiduTallinn
R31 10:17
TartuTallinn
E34 11:12
TallinnNarva
E33 11:17
AegviiduTallinn
R31 11:32
TallinnAegviidu
R31 11:39
TallinnTartu
RE34 12:01
NarvaTallinn
E33 12:08
AegviiduTallinn
R31 12:32
TartuTallinn
E34 12:43
TallinnTartu/Valga
E35 13:00
TallinnAegviidu
R31 13:18
TallinnNarva
RE33 13:43
AegviiduTallinn
R31 14:02
TallinnTartu
E34 14:22
TartuTallinn
RE34 14:36
TallinnAegviidu
R31 14:38
AegviiduTallinn
R31 15:02
ValgaTallinn
E35 15:18
TallinnTartu/Koidula
E36 15:37
TallinnTartu/Valga
E35 15:37
TallinnAegviidu
R31 15:48
TallinnNarva
E33 16:18
NarvaTallinn
RE33 16:33
AegviiduTallinn
R31 16:52
TallinnAegviidu
R31 16:53
TartuTallinn
E34 17:02
TallinnTartu
RE34 17:13
TallinnAegviidu
R31 17:38
AegviiduTallinn
R31 17:42
TallinnTartu/Valga
E35 18:03
TallinnAegviidu
R31 18:28
AegviiduTallinn
R31 18:37
TartuTallinn
E34 18:48
TallinnNarva
RE33 18:48
TallinnAegviidu
R31 19:36
NarvaTallinn
RE33 19:42
TallinnTartu
RE34 20:02
AegviiduTallinn
R31 20:02
TartuTallinn
RE34 20:34
TallinnAegviidu
R31 20:36
ValgaTallinn
E35 20:58
TallinnTartu
E34 21:04
NarvaTallinn
E33 21:37
TallinnAegviidu
R31 21:38
TallinnRakvere
RE32 21:56
AegviiduTallinn
R31 22:32
TartuTallinn
RE34 22:41
TallinnAegviidu
R31 22:58

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn