Next departures

Bus - Peterburi tee

PriisleEstonia
54 14 seconds
SeliSõjamäe
7 1 min
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 1 min
LennujaamSeli
65 4 mins
LoksaTallinn
152A 7 mins
EstoniaSõjamäe
15 8 mins
PriisleVäike-Õismäe
12 12:01
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 12:01
SeliVäike-Õismäe
13 12:02
SõjamäeEstonia
15 12:05
SõjamäeSeli
7 12:06
SeliLennujaam
65 12:06
Viimsi keskusLennujaam
49 12:07
PriisleEstonia
54 12:11
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 12:13
EstoniaSõjamäe
15 12:15
SeliSõjamäe
7 12:16
LennujaamSeli
65 12:19
SeliVäike-Õismäe
13 12:20
SõjamäeEstonia
15 12:20
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 12:22
MaarduTallinn
171 12:22
SõjamäeSeli
7 12:28
SeliLennujaam
65 12:29
EstoniaSõjamäe
15 12:30
PriisleVäike-Õismäe
12 12:31
PriisleEstonia
54 12:31
LennujaamViimsi keskus
49 12:33
SoodevaheTallinn
160 12:33
Väike-ÕismäeÜlemiste
45 12:34
MaarduTallinn
101 12:34
SõjamäeEstonia
15 12:35
SeliVäike-Õismäe
13 12:38
SeliSõjamäe
7 12:40
LennujaamSeli
65 12:44
ÜlemisteVäike-Õismäe
45 12:44
KostivereTallinn
104A 12:45
EstoniaSõjamäe
15 12:45
SeliLennujaam
65 12:48
Viimsi keskusLennujaam
49 12:49

Train - Ülemiste

NarvaTallinn
E33 12:11
TartuTallinn
E34 12:37
TartuTallinn
E34 12:37
AegviiduTallinn
R31 12:56
TallinnTartu
E34 13:16
TallinnAegviidu
R31 13:25
TallinnNarva
RE33 13:45
AegviiduTallinn
R31 14:11
TallinnTartu
E34 14:16
TallinnAegviidu
R31 14:38
TartuTallinn
RE34 14:45
TartuTallinn
RE34 14:45
AegviiduTallinn
R31 15:02
TartuTallinn
E34 15:17
TartuTallinn
E34 15:17
TallinnTartu
E34 15:25
TallinnAegviidu
R31 15:48
TallinnNarva
E33 16:18
NarvaTallinn
RE33 16:33
TallinnTartu
RE34 16:37
AegviiduTallinn
R31 16:51
TallinnAegviidu
R31 16:53
TartuTallinn
E34 17:27
TartuTallinn
E34 17:27
TallinnAegviidu
R31 17:38
AegviiduTallinn
R31 17:52
TallinnTartu
E34 18:16
TallinnAegviidu
R31 18:28
AegviiduTallinn
R31 18:37
TallinnNarva
RE33 18:48
TartuTallinn
E34 19:20
TartuTallinn
E34 19:20
TallinnAegviidu
R31 19:46
NarvaTallinn
RE33 19:52
AegviiduTallinn
R31 20:11
TallinnTartu
RE34 20:14
TartuTallinn
RE34 20:29
TartuTallinn
RE34 20:29
TallinnAegviidu
R31 20:39
TallinnTartu
E34 21:13
TartuTallinn
E34 21:32
TartuTallinn
E34 21:32
TallinnAegviidu
R31 21:38
NarvaTallinn
E33 21:50
TallinnRakvere
RE32 21:59
AegviiduTallinn
R31 22:30
TartuTallinn
RE34 22:36
TartuTallinn
RE34 22:36
TallinnAegviidu
R31 22:58

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn