Next departures

Bus - Peterburi tee

SeliVäike-Õismäe
13 5 mins
LasnamäeLennujaam
65 5 mins
SõjamäeViru keskus
15 6 mins
KurinaEstonia
54 8 mins
VanglaBalti jaam
160 18:22
MaarduTallinn
203 18:25
LennujaamLasnamäe
65 18:25
SõjamäeSeli
7 18:29
Viru keskusSõjamäe
15 18:31
SeliVäike-Õismäe
13 18:39
MaarduTallinn
286 18:40
KostivereTallinn
104B 18:45
Viimsi keskusLennujaam
49 18:51
SõjamäeViru keskus
15 18:55
SeliSõjamäe
7 19:01
LennujaamViimsi keskus
49 19:01
Viru keskusSõjamäe
15 19:02
SeliVäike-Õismäe
13 19:04

Tram - Ülemiste jaam

TondiLennujaam
4 2 mins
LennujaamTondi
4 5 mins
TondiLennujaam
4 18:21
LennujaamTondi
4 18:25
TondiLennujaam
4 18:31
LennujaamTondi
4 18:35
TondiLennujaam
4 18:41
LennujaamTondi
4 18:45
TondiLennujaam
4 18:53
LennujaamTondi
4 18:55
TondiLennujaam
4 19:04
LennujaamTondi
4 19:05

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn