HC Pro Outlet

Sport & Hobi

HC Pro Outlet

2korrus

 

Oleme spordiriiete ja jõusaalivarustuse spetsialiseeritud kauplus, kus saad osta soodsate hindadega GASP, Better Bodies, HC GYM ja HC PRO toodeteid. Meie kauplus asub Tallinna T1 Kaubanduskeskuse teisel korrusel ning pakume laia valikut riideid ja tarvikuid nii jõusaali harrastajatele kui ka professionaalsetele sportlastele.

HC PRO OUTLET on tuntud oma eriti soodsate hindade poolest, kus saad nautida allahindlusi kuni 70%. Meie eesmärk on teha kvaliteetsed spordirõivad ja -tarvikud kättesaadavaks kõigile, pakkudes samas suurepärast valikut ja parimat hinna-kvaliteedi suhet.

Meie valikust leiad laia valiku GASP, Better Bodies, HC GYM ja HC PRO tooteid, sealhulgas treeningriideid, jõusasaliriideid, jõusaalivarustust, tarvikuid ja palju muud. Pakume erinevaid suuruseid, värve ja stiile, et saaksid valida endale sobivaima variandi vastavalt oma maitsele ja treeninguvajadustele.

HC PRO OUTLET kauplus on ideaalne koht neile, kes otsivad kvaliteetseid spordirõivaid ja -tarvikuid soodsa hinnaga. Meie sõbralik ja abivalmis meeskond on alati valmis sind nõustama ning aitama leida sobivaid tooteid vastavalt sinu vajadustele. Meie poes ostlemine on mugav ja lihtne, ning saad kindel olla, et leiad parimad pakkumised ja allahindlused HC PRO OUTLETist.

Tule külasta meid HC PRO OUTLET kaupluses T1 keskuse teisel korrusel ning naudi kvaliteetseid spordirõivaid ja -tarvikuid eriti soodsate hindadega. Oleme avatud, et pakkuda sulle parimat valikut ja teenindust, et saaksid saavutada oma treeningueesmärgid stiilselt ja taskukohaselt!

 

Kontaktid

  • www.hcpro.ee/
  • 5400 4043
  • Facebook Instagram

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn