Veebruar 14

1. korrus, Festivali aatrium, 15:00-20:00

14. veebruar kell 15.00 – 20.00
Mänguhäng festivali aatriumis, 1. korrusel

Unusta roosid ja šokolaad! Õige sõbrapäev tuleb Playstation battle’iga – võistle sõbraga või sõbra vastu. Lisaks saab seigelda virtuaalreaalsuses ja teha vingeid fotosid, giffe ja boomerange, mida instas või feissis jagada.

1.FIFA 19 2vs2 turniir
Pole vahet, kas sulle meeldib Ronaldo või Messi, sõbraga mängides on pall ümmargune ja kehtivad kindlad reeglid:
• Mängimine toimub PS4 konsoolil. Oma puldid ei ole lubatud.
• Raskustase: Pro
• Vastased selguvad loosimise teel.
• Meeskonnad, mis ei ole lubatud: Adidas All-Star, Classic XI, World XI ja MLS All-Star. Kõik ülejäänud on lubatud.
• Poolaja pikkus 4 minutit, alates poolfinaalist 6 minutit. Mängitakse kaks poolaega. Kui mäng jääb viiki, minnakse kohe üle penaltitele.

2.Just Dance 19
Maailma hullutava tantsumänguseeria värskeim osa teeb ka kõige kangemast puuslikust flamenkojumala.

EELREGISTREERIMINE
Pane ennast koos sõbraga kirja.

LAIGI MU PILTI!
Tuusalt tuunitud fotod, gifid ja boomerangid instasse või feissi.
Kõigi postitatud piltide vahel loosime välja auhinnad!
Seega ära unusta #t1häng pildi alla panna!