Tallink toob United Colors of Benettoni

26.10.2018

Tallink Grupp ja Benetton Group sõlmisid frantsiisilepingu, millega Tallink omandas kuulsa kaubamärgi United Colors of Benetton esindusõigused Eesti turul. Tallink avab Benettoni esimese esinduspoe juba novembris uues kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 Mall of Tallinn. Lisaks on kaubamärgi tooted järgmise aasta kevadhooajast saadaval ka ettevõtte laevakauplustes.

“Valisime esimese esinduspoe asukoha uues T1 kaubanduskeskuses ja selle poe Londoni Oxford Street’i esinduspoele sarnase kontseptsiooni välja koostöös Benettoniga ja ma usun, et need on igati sobilikud tähistamaks selle kaubamärgi naasmist Eesti turule. Benetton on üle maailma tuntud ja armastatud kaubamärk ja seda ka paljude eestlaste hulgas,”

lausus Tallink Duty Free juht Aimar Pärna.

“Meil on väga hea meel, et saame teha koostööd ning tuua United Colors of Benettoni kaubamärk tagasi Eesti turule sellise maineka partneriga nagu Tallink Grupp,”

kommenteeris lepingut Benetton Group.

Uuel esinduspoel on 440 ruutmeetrit kaubanduspinda Benettoni kuulsate naiste, meeste ja lasteriiete kollektsioonide väljapankekuks ja müügiks. Poe kontseptsiooni aluseks on kaubamärgi kõigi viimaste poodide baaskontseptsioon: mitteformaalne, kõrgtehnoloogiline sisustus üheskoos värvikirevate toodetega, mis pakuvad ostjatele tõelist Benettoni elamust.

Benetton Group

Benetton Group on tänaseks üks kuulsamaid moefirmasid maailmas, kelle 5000 kauplust tegutsevad kõigil tähtsamatel rahvusvahelistel turgudel. Benetton on vastutustundlik kontsern, mis vaatab tulevikku, kuid elab tänases ning jälgib oma mõju keskkonnale, inimestele ning ühiskonnas toimuvaid muudatusi.

Tallink Grupp

Tallink Grupp on juhtivaid reisijate- ja kaubaveoteenuse pakkujaid Läänemere põhjapoolsemal alal. Ettevõttele kuulub 14 laeva ning firma sõidab Tallinki ja Silja Line`i kaubamärkide all kuuel erineval laevaliinil. AS Tallink Grupp annab tööd enam kui 7000 inimesele Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis, Venemaal ja Saksamaal. 2017. aastal teenindas Tallink Grupp 9,7 miljonit reisijat.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn