T1 Mall of Tallinnas avatakse maailmas teine kaubanduskeskuses tegutsev lennujaamaparkla!

19.06.2019

Maailmas teine kaubanduskeskuses tegutsev lennujaamaparkla avatakse uude T1 Mall of Tallinn vabaajakeskusesse. Automatiseerimine ja hästi toimiv avalik transport muudavad lennujaamaparkimist. Uue teenuse trumbid on lihtne kasutatavus ja soodne hind.

Digitaalsete broneerimissüsteemide kiire areng ja toimiv avalik transport võimaldavad lennureisijatele paindlikuma ja soodsama viisi oma auto parkimiseks lennureisi ajal.

Soomes välja töötatud innovatsioon, mida lennujaamaparkimisele spetsialiseerunud GoParking kasutab, võimaldab paindlikku, kliendisõbralikku ja soodsat viisi auto parkimiseks. Maailmas esimene kaubanduskeskuses tegutsev lennujaamaparkla on GoParking Jumbo Helsingi-Vantaas. Tallinna eelkäija on T1 Mall, mis pakub lennureisijatele lisaks parkimisele ka kaubanduskeskuse eeliseid. Kaubanduskeskusest lennujaama saab sõita trammiga. Sõit kestab ainult kolm minutit.

”Me soovime osaleda oma kaubandusekeskuses uute innovatiivsete ideede elluviimisel”, räägib Allan Remmelkoor, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuse juht. Kaubanduskeskuses asub suur digitaalne ekraan, kust näeb nii väljuvate lendude kui trammide sõidugraafikuid.

Lennureisijad ei pea enam veetma oma aega lennujaamas. Selle asemel võib teha kaubanduskeskuses soodsaid oste või lihtsalt lõõgastuda. Autoga liikuvate lennureisijate teenindamisele spetsialiseerunud GoParking on laiendanud kiiresti oma tegevust. Ettevõttel on tegutsevad lennujaamaparklad Helsingi-Vantaas Jumbo kaubanduskeskuses, Lappeenrannas ja Tallinnas. Järgmisena on ettevõttel plaanis kiire laienemine mujale Euroopasse.

”Tallinnas on meil lisaks T1 Mall parklale ka Sepise 8 tegutsev lennujaamaparkla. Mõlemad parkimisalad sobivad lisaks lennureisijatele suurepäraselt ja Eestit külastavatele autoga reisijatele. Mõlematelt parkimisaladelt pääseb soodsalt trammiga Tallinna kesklinna”, räägib GoParking juhatuse esimees Jesse Paananen.

”Parkimishinnad on alati soodsad ja konkurentsivõimelised”, jätkab Paananen. ”Tulevikus planeerime ka lennuterminaliteenuste pakkumist T1 kaubanduskeskuses. Lisaks parkimisele võivad lennureisijad teha siin reisijate kui ka pagasi registreerimised”, ütleb Jesse Paananen.

GoParking tegutseb täielikult internetipõhiselt. Kliendid saavad broneerida parkimiskoha aadressil: www.goparking.ee ja www.goparking.fi GoParking T1 Mall of Tallinn kaubandusekeskuse avapidustused on 19. juunil 2019 kell 14.00.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn