T1 Mall of Tallinnas avas uksed uus tänavatoidurestoran HIPS

03.09.2019

Kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinn 4. korruse restoranialal avas uksed uus restoran HIPS, mis pakub ainult parimast kohalikust toorainest valmistatud hipsterlikku ja kvaliteetset tänavatoitu.

Keskuse restorane ühendav Taste of Tallinna toidumaailm sai HIPS-i näol juurde uue ägeda ja muheda restorani. HIPS-i tegijad nimetavad oma restorani T1 Mall of Tallinna 4. korrusel juba palju tunnustust pälvinud ja rahva seas populaarse restorani Pelm nooremaks õeks, sest sealgi toimetab sama särav ja professionaalne meeskond nagu Pelmis.

 

HIPS-i retseptid välja töötanud peakokk ja toiduvõlur Konstantin Kisseljov:“Meie kontseptsiooniks on „slow fast food“. Menüüd üles ehitades lähtusime sellest, et toit oleks ainult parimast kohalikust toorainest kvaliteetne ja nauditav, aga samas kiirelt valmiv. Et ka see klient, kellel on aega vaid 20 minutit, saab endale täisväärtusliku restoranielamuse.

HIPS-i menüü keskendub pearoogade osas “kolmele vaalale” – käsitööburgerid, erinevad “kiiksuga” šnitslid ja käsitööna valmistatud spagetid. Oleme mõelnud nii veganitele kui ka liha-sõpradele. Lisaks on põnev valik eelroogi, näitena toon välja klassikalise Fish & Chipsi, mis on täiesti uues formaadis nimega Mr Lõhe ja Mrs Krõpsud, kreveti-plaksumais mango-tšillimajoneesi kastmega ning tuunikala tataki. Magusa ampsuna pakume “vana kooli” pontšikuid ning Eesti kodumaise ökotoodangu kaasamise lainel ka La Muu jäätiseid.”

 

HIPS-i interjöör kannab endas samuti tugevat hipsterlikku joont oma läbiva jalgratta teemaga. Sisekujunduse detailides on taotluslikult palju taaskasutust ning puitu. Interjööri autoriks on tunnustatud sisedisainer Aet Piel.

 

Taste of Tallinna toidumaailm koondab kokku 29 keskuses asuvat erinevat rahvuskööki, restorani, tänavatoidukohta ja kohvikut. Taste of Tallinna esimese, teise ja kolmanda korruste restoranid on avatud kella 10 hommikult kella üheksani õhtul, toidumaailma 4. korruse restoranides on võimalik suurepäraseid maitseid ja Tallinna ilu nautida kauem, külalised on sinna oodatud pühapäevast neljapäevani ajavahemikus 11-21 ning reedel ja laupäeval 11-23. 

HIPS-i menüü ja interjööri fotod (autor Andres Raudjalg):

 

 

 

 

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn