Da Vinci Pasta & Pizza Restoran

Itaalia köök

Da Vinci Pasta & Pizza Restoran

Da Vinci Pasta ja Pizza restoranikett on pühendunud Itaalia toidukultuuri tutvustamisele Eestis. Oma restoranide menüü oleme kokku pannud traditsioonilistest Itaalia retseptidest. Parima maitseelamuse ja kõrge kvaliteedi tagamiseks kasutame oma roogade valmistamisel ehtsat Itaaliast imporditud toorainet.

Da Vinci Pasta ja Pizza restoranikett tegutseb Eestis 2003. aastast. Oleme eriti uhked enda pitsade üle, mis on loodud maailma ühe parima pitsameistri Alessandro Negrini juhendamisel. Peale kvaliteetse pasta ja pitsa leiab meie menüüst teisigi klassikalisi Itaalia roogi: suupisteid, salateid, suppe, risotosid, grillroogi ja magustoite. Samuti pakume oma restoranides laia valikut ehtsat käsitsivalmistatud Itaalia jäätist – gelatot.

Toitude kõrval pole me unustanud ka joogivalikut, millesse oleme koondanud mitmesugused Itaalia päritolu mahlad, unikaalsed veinid ja laia valiku Itaalia õllesid. Menüüs on toitude juurde lisatud ka meie sommeljee veinisoovitused. Soojade jookide valiku leiate eraldi Illy kohvi- ja kakaojookide menüüst ning Dammann Fréres’i teemenüüst. Et garanteerida kohvijookide suurepärane kvaliteet, on kõik meie klienditeenindajad läbinud baristakursuse ILLY Universitá del Caffé kohviülikoolis.

Da Vinci restoranides pakume maailmakuulsaid Illy kohve ja Dammann Fréres’i teesegusid ka kaasaostmiseks. Selleks oleme igasse restorani loonud spetsiaalse sisepoekontseptsiooni.

Soovime teile mõnusaid maitseelamusi meie restoranides!

Hinnatase:
$ $ $ $ $

Kontaktid

  • Avatud Oleme ajutiselt suletud
  • davincifood.ee
  • +3726200248
  • Facebook Instagram

Instagram.

#tasteoftallinn