Olmeulmad rändavad lavastusega pühakoest

10.03.2020

Loomingulise koosluse Olmeulmad uus tantsulavastus „Olmeulmad: Sanctum textum*“ ei piirdu ühe lavastuskohaga,vaid rändab mööda Tallinnat erinevatesse märgilistesse paikadesse. Etendus toimub 13. märtsil kell 23.30 T1 Pargialas.

NB! Kahjuks tänane etendus jääb ära!

 

„Olmeulmad: Sanctum textum*“ on kaasaegse keha palverännak igavikku. Läbi puudutuste ja vahetu ühisolemise vormub neljast nomaadist elav ja hingav pühakude, mis ilmub erinevatel aegadel ja erinevates ruumides, igas kohas vaid korra.

Olmeulmad koosluse (Raho Aadla, Age Linkmann, Arolin Raudva, Maarja Tõnisson) loomingu keskmes on kehameelelist kogemust jaatav liikumine. Luues maailmu täis mängulisust, huumorit, võlu, värve, üllatusi, emotsioone, voolavust ja kirge, toimub läbi nelja erineva tajutundlikkuse kohtumine sürreaalsetes unelmates.

Eesti teatri aastaauhindadele nomineeriti 2017. aastal grupeeringu Olmeulmad esimene lavastus „Olmeulmad“ parima tantsulavastuse kategoorias. 2019. aastal sai suurejooneline ja menukas järjelavastus „Olmeulmad 2“ etenduskunstide ühisauhinna ja tantsuauhinna nominatsioonid.

„Olmeulmad: Sanctum textum*“ etendub reedel, 13. märtsil kell 23.30 T1-es Mall of Tallinn Pargialas

Etenduse kestus 1 tund, sõnadeta.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn