Mida kinkida maailma parimale naisele?

11.12.2019

Pidulikud kleidid, ehted ning ülimalt pehmed angooravillased kampsunid leiad Desire kauplusest. Suur valik pidulikke rõivaid ja aksessuaare on ka Debenhams. Denim Dream oma tuntud headuses pakub laia valikut Guess käekotte ja Calvin Kleini aluspesu.

Kvaliteetseid jalatseid ei ole naistel kunagi küll, selleks on suurepärane valik Ecco kaupluses.

Luksuslik ja kaunis Ted Baker pesukollektsioon ahvatleb ostjaid äsja avatud Debenhamsi poes. Mugavaid ööriideid ja pesu müüb ka Nine By Savannah Miller, kus hinnad on eriti soodsad ning suur valik Euroopa tuntumatelt pesubrändidelt on saadaval Michelle kaupluses. Aga Queen Lingerie pesupoe trimmiv pesu võib olla just väga vajalik abivahend pidulike jõulukleitide alla, sest trenniga alustatakse ju alles uuel aastal.

Meie keskuse kosmeetika poodides leidub vähetuntud, aga ihaldusväärseid meigitooteid, mida reklaamivad kõik kuulsad juutuuberid ja instagrammerid. Kosmeetikakauplus Douglas pakub soodsa hinnaga meigitoodete komplekte Glam Palette ja Luxory Beauty Box. Haruldase ja hurmava lõhnaõli saab aga soetada Quintessence poest, kus pakutakse nii naistele kui ka meestele kvaliteetseid, naturaalsete koostisosadega käsitöö parfüüme väikestelt parfüümitootjatelt. Kaupluses INGLOT maksab sarja Powerduff Girls highliter kõigest 16.90. Green Beaty poest leiad aga suure valiku mineraalkosmeetikat. Beauty Republicust soovitame Ordinary hooldustooteid või KLAIRS brändi ilutooteid.

INGLOT
INGLOT
Beauty Republic
Queen Lingerie
INGLOT
Tempur Unemaailm
Debenhams
Valhalla Living
Quintessence
Elegantum
Queen Lingerie
Debenhams
Debenhams
Boxeur Des Rues
Michelle
Ridikyl
Ridikyl
Saint
Mandmarina Duck
Intimissimi
Tomas Gold
Nomination Italy
Vérenni
Vérenni
Vérenni
Yves Rocher
Infur
Matigold
E-Tekstiil
Calzedonia
Carpisa
Apotheka Beauty
ONOFF
Desire
Desire
Infur
Roberto Bravo
Golden Antelope
Douglas
Intsikurmu Kets
Infur

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn