Valhalla Living

Kodu & Tehnika, Mood

Valhalla Living

2korrus

Avatud
T-L 11.00-20.00

Disainitud käsikäes loodusega!
Disain looduse südamest inimese südamesse! Eesti disainibrändi Valhalla Living kontseptsioon on vaadata elu, kodu ja inimest kui tervikut. Tuua hingevirmaliste ja maagiliste loodusmustrite kaudu inspiratsiooni igapäevaellu, viia klient jalutama pilvepiirile ja taevariiki. Kutsume seda põhjamaiseks paradiisiks ehk valhallaks, kus meie loodusmustrid elavad.

VALHALLA HOME
Poes on suur valik Valhalla disaintooteid, kodusisustust, kingiideid soolaleivast jõuludeni ning meeneid. Põhjamaiste loodusmustritega kodutekstiilid, puit- ja marmoraksessuaarid koju ja kööki, keraamika, valgustid, sisustusfotod ja palju muud. Kujunda oma kodu looduse loominguga, nagu loodus loob maailma.

VALHALLA AROMA
Toome looduse lõhnad, päikesetõusu, mere ja metsa värskuse aroomiteraapiana sinu koju. Naturaalsed aroomiküünlad ja ruumiparfüümid loovad kauni terviku, viies sind unenäolistele metsaradadele. Disain ja teraapia käsikäes.

VALHALLA WOMAN
Loodusmotiividega seelikud, sametised kleidid, mustrilised kandekotid, siidisallid. Valhalla naine on kui liblikõieline näkineid, lilleline merehaldjas, laulev sametsaba, kes lendab kõrgustes ja julgeb oma unistused ellu viia. Tule vali endale midagi valhallalist, mis toetab sinu unistusi, naiselikkust ja elegantsi!

Kontaktid

  • www.valhallaliving.com
  • +3725067645
  • Facebook Instagram Pinterest

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn