Pere Optika Outlet

Ilu & Tervis, Mood, Teenused

Pere Optika Outlet

1korrus

 

Kogu pere prillipoe, Pere Optika, südameasjaks on klientidele hea nägemise võimaldamine, tõstes seeläbi nende elu ja töö kvaliteeti. Uue kontseptsiooniga Pere Optika prillioutlet toob Sinuni selge pilgu suurepäraselt tasukohase hinna ja väga laia valiku prilliraamidega.

Kohapeal on tuntud brändide kollektsioonidest prilliraame, valmis prille, kui ka päikeseprille, uusim nägemiskontrolli tehnika ja innovatiivne Smart Visioni prillide ostmise-proovimise platform.

Ära lükka nägemist edasi, broneeri aeg nägemiskontrolli ja vali endale mugavad, stiilsed ning kvaliteetsed prillid, mis on loodud just Sinu silmade heaks.

Pere Optika prillipoed kannavad oma nimes selget sõnumit – oodatud on terve pere, nii mudilased, nende vanemad kui ka vanavanemad. Iga uus alanud aasta toob kaupluse lettidele prillibrändide nagu Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Vogue Eyewear, Versace, Carrera ja oma majabrändide JP Lunettes ning FeelGood uued kollektsioonid. Samuti areneb, laieneb ja uueneb aasta-aastalt prilliklaaside valik.
Meie kogenud optometristide ja konsultantide meeskond on valmis aitama sul leida täiuslikud prillid – oleme kindlad, et leiad alati midagi, mis sobib just sinu stiiliga.

Kontaktid

  • pereoptika.ee/
  • +372 603 4455
  • Facebook Instagram

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn