Nordic Beauty Concept

Ilu & Tervis

Nordic Beauty Concept

1korrus

Avatud
E-P 10.00-20.00

Meie tootevalikust leiate maailma nr 1 brändid oma tootekategooriates. Kaupluse tõmbenumbriks on kindlasti Korea populaarseim kultusbränd TONYMOLY, mis võimaldab saada iluhooldusest igapäevast naudingut, kombineerides Korea ilutraditsioone ja kvaliteetseid tooteid ning meeldejäävaid pakendeid.

Müüme mainekaid Allure auhindu võitnud juuksehooldustooteid BRIOGEOlt, mis on nii parabeenide, sulfaatide kui silikooni vabad ning 100% loomasõbralikud.

Kauplusest leiate lisaks erinevaid revolutsioonilisi juuksekumme INVISIBOBBLElt ja innovatiivseid juukseharju TANGLE TEEZERilt, meigišvamme ja nende puhastusvahendeid BEAUTYBLENDERilt. Koduse spa jaoks palju erinevaid maske ja ilutooteid Korea tootjalt KOCOSTARilt ning titaanjuure kiududest valmistatud pesukäsnasid KONJAC SPONGElt, tahkeid šampoone/palsameid ja seebiga pesušvamme FOAMIElt. Lisaks veel unikaalne mineraalpuuder COLOR WOWlt, mis peidab väljakasvanud juuksejuured hetkega, meigieemalduslappe MAKEUP ERAISERilt, millega eemaldad meigi vaid puhta veega.

Riietelt karvade ja puru eelmadamikseks ainuke sisselükatav puhastusrull FLINT, mis on võitnud maineka Red Dot disainiauhinna. Meilt leiad ka noorte seas ülipopulaarsed POPSOCKETid, mille abil püsib nutiseade kindlalt ja mugavalt Sinu käes. Saad trükkida, mängida või selfie´sid teha kartmata, et nutiseade käest libiseb.

Kontaktid

  • www.ebeauty.ee
  • +372 527 83 68
  • Facebook Instagram

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn