Milani

Lapsed, Mood

Milani

3korrus

Lastele jalatseid valides teab iga vanem, et lastele sobib vaid parim. Iga lapsevanem soovib, et tema lapse jalatsid oleksid kvaliteetsed, praktilised ja mugavad, ent ühtlasi ka stiilsed, moekad ja nägusad. Just seda soovibki T1-s pakkuda Balti riikide üks suurimaid lastejalatsitele spetsialiseerunud kauplusi Milani.

Kauplusest Milani leiate oma vajadustele sobiva laia valiku lastejalatseid igale maitsele ja vanusele. Küllap teab iga vanem, et lastel on jalanõudest alati puudus, ning pole ka ime, kuna jalad kasvavad kiiresti ning eelmise hooja saapad või kingad ei pruugi enam sobida. Veelgi enam, laste elu on põnev ja mitmekülgne – vaja on iga ilmaga õues käia, tegeleda spordi, tantsimise ja veel palju muuga – ning kõigeks selleks on tarvis ka erinevaid jalanõusid.

Kaupluses Milani on esindatud paljud tuntud ja populaarsed brändid nagu GEOX, KEDDO, Betsy, Sprox, BARTEK, IMAC, ECCO, Baby Sky jt. Lai valik mudeleid eri hinnaklassidest ning pakutava kauba kõrge kvaliteet rõõmustab iga lapsevanemat ja tema moodsat hoolealust!

 

Kontaktid

  • eiropasapavi.lv/
  • +37126111615
  • Facebook Instagram

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn