Very Hard

Mood, Sport & Hobi

Very Hard

2korrus

Avatud
R-L 12.00-18.00
P-N suletud

Eesti noorte moeloojate pood VERY HARD

Very Hard on moekunstnike platvorm, mille eesmärk on alternatiivsete disainerite ühendamine, toetamine ja publikule presenteerimine. Füüsiline green screen galerii-pood aga sümboliseerib arusaama piirideta moest, mis ühestküljest lisab vürtsi Eesti moebutiikide skeenele, kuid samaaegselt, loob lõpmatuid eneseteostamise võimalusi meie tõusvatele Eesti disaineritele, kes tänu Very Hardile saavad ennast aastaringselt publikule näidata ja uute ideedega kaubanduskeskuse igapäevast külastajat jahmatada.

„Very Hard on tohutu eksperimenteerimine nii isikliku väljenduse, kui ka keskuse publikumiga, mille eesmärk pole aga kedagi ehmatada, vaid vastupidi, kõnetada ja pakkuda uut emotsiooni “ kommenteerivad Very Hardi olemust selle eestvedajad Kertu Kivisik, Kreeta Aidla ja Andreas Kübar. Poes on oma leivad ühte kappi pannud kokku üle 20. erineva moe,- ehte,- ja tootedisainerit. Very Hard teeb selle kapi ukse lahti ja see mis vastu vaatab, on tõeline virtuaal-roheline hallitus.

 

Noorte moeloojate kogukonnapoodi iseloomustab pidev muutus ja liikumine, mis annab võimaluse meie disainerite soovidele vastu tulla ja samas, hoida ennast külastajate jaoks alati värskena.

 

„Mood pole glamuur ja šampus, see on tegelikult Very Hard“

Kontaktid

  • +372 59 09 1253
  • Facebook Instagram

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn