ECCO

Mood

ECCO

3korrus

Maailma üks juhtivamaid Taani jalatsite- ja nahktoodete tootjaid, ECCO, avas novembris 2018 Baltikumi esimese Prime kontseptsiooniga poe T1-s.

ECCO Prime kontseptsioon on disainitud sobituma erilistesse kaubanduskeskustesse, mis oma sisu poolest kannaks edasi ECCO brändi Taani juuri ning mille keskkond aitaks kaasa ECCO toodete ja kaubamärgi väärtuste parimale kogemisele.

Läbimõeldud valguslahendus, naturaalsete materjalide, nagu puit ja nahk kasutamine kombinatsioonis eksklusiivsete kõrgläikeliste riiulitega ning eritellimusel ECCO nahast pehme mööbli mugavus- see kõik on osa Skandinaavia disaini lähenemisviisidest rõhutamaks poe isikupära.

Loodud atmosfäär aitab pakkuda inimestele meeldejäävat ja erilist ostlemiskogemust ning laseb nautida ECCO kompromissitut kvaliteeti, innovaatilisi tehnoloogiaid ning ajatut Taani disaini.

ECCO Prime T1 kaubavalikus võib leida ECCO uusimaid nahaarendusi ja ekslusiivsemaid mudeleid ning nii mõnedki kollektsioonid on üle maailma toodetud vaid limiteeritud koguses just ECCO Prime poodidele.

Loe ECCO kohta lisaks SIIT!

Kontaktid

  • ee.ecco.com
  • +37258073333
  • Facebook Instagram YouTube

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn