Dziugas House

Toit

Dziugas House

1korrus

Avatud
E-P 10.00-20.00

Üks Baltikumi hinnatumaid juuste DŽIUGAS® tuleb Leedust. Seda valmistatakse Leedu ühes vanimas, Žemaitijos Pienas nime kandvas piimatööstuses, kus on välja töötatud erinevaid maailmatasemel juustude retsepte, millest kõige populaarsem ongi just DŽIUGAS® laagerdunud juustude perekond, kuhu kuuluvad 12, 18, 24, 36 ja 48 kuud laagerdunud juustud.

DŽIUGAS® juustude puhul ei kasutata täiendavaid lisa- ega säilitusaineid ning tänu erilistele retseptidele on nendel delikaatsem maitse kui enamikul teistel kõvadel juustudel. Intensiivne ja terav spetsiifiline maitse, mis laagerdudes tekib, on Džiugase juustude puhul oluliselt mahedam ja kreemisem ning võib leida isegi puuviljaseid ja lillelisi aromaatseid noote.

Legendaarse juustu valmistamise tulemusel avati DŽIUGAS® House, mis pakub toite, mille valmistamisel on kasutatud juustu: koogid, pirukad, võileivad, jäätise assortii ja palju teisi suupisteid ning kõike, mis sobib koos juustuga söömiseks: oliivid, moos, mesi jpm. Suupistete kõrvale pakub DŽIUGAS® kohvik: kohvi, teed, karastusjooke, mahlasid, veini, viskit ja brändit.

DŽIUGAS® House kohvik-poest leiate suurima valiku, parima hinna ja
kõrgeima kvaliteediga DŽIUGAS® juustusid.

Kontaktid

  • www.dziugashouse.lt/en/
  • +372 5688 0095
  • Facebook

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn