Teismeliste täitmatu isu leevenduseks

Kui oled teismeline või kunagi teismeline olnud, siis ilmselt tead, kui täitmatu võib mõnikord olla noore inimese isu. Suurte ja maitsvate portsjonite tõttu armastavad noored Kebabi Wabrikut, Garage, Claudzi, Homepastries ja Pelmen käsitöökohvikut, kust saab taskukohaste hindadega kõhu täis.

Kus saab pisikeste lastega mugavalt süüa?

Koos lastega restoranis käimine võib mõnikord olla päris keeruline, sest nad ju ei püsi paigal. Nipp seisneb selles, et tuleb leida sobiv restoran, kus on maitsvad toidud igas vanuses lastele ning lisaks vinge mängunurk. Pererestoran HELK on üks armastatumaid kohti, kus kogu perega brunchile, lõuna- või õhtusöögile tulla, sest siin asub lisaks restoranile ka väike Lotte mängumaa. BabyBack Ribs & BBQ, Hips, Chakra ja Süsi Grill & Chill restoranides on samuti toredad mängunurgad ning tööpäevadel on kogu menüü 50% soodsam.

Tallinna väike Itaalia kants

Vahemere dieet pidi olema üks maailma tervislikumaid. Itaaliapäraseid toite on T1 keskuses rohkem, kui ühes restoranis. Itaalia parimalt pitsameistrilt koolituse saanud Da Vinci restorani kokad valmistavad siin ehtsas kiviahjus parimaid pitsasid, ka siinsed pastad ja salatid on nii head, et viivad mõtteis otse Itaaliasse. Lisaks avaneb restoranist suurepärane vaade Tallinnale. Aga Itaalia toiduaineid saab koduseks kokkamiseks kaasa osta Eugeniuse poekesest, nende eriliselt maitsvale pestole ei ole tavapoe riiulitelt midagi vastu panna.

Restoranid, mis viivad Aasiasse?

Aga kui hing ihkab midagi eksootilist, isegi vürtsikat? Chakra kokad ei vea alt ja pakuvad parimat Butter Chickenit siinpool Emajõge. Banana Leaf suures menüüs leidub toite Lõuna-India ja Singapuri köögikultuurist. Armastatud Jaapani restoranis Tokumaru peab mõnikord lõunasöögi ajal lausa ootama, et vaba lauda saada – vot nii populaarsed on siin pakutavad Ramen supid, Krõbekana Don ja Goyoza pelmeenid. Erinevaid aasia toite saab proovida ka Gan Bei restoranis, kus populaarseim roog pidi olema pipra-meekastmes veis.

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn