Coldplay Music of the Spheres – Live at River Plate

Kontsert

Coldplay Music of the Spheres – Live at River Plate

Coldplay Music of the Spheres - Live at River Plate

Pärast Argentiinas tehtud Music Of The Spheres’i otseülekande rekordedu saavutamist kõikides maailma kinodes eelmise aasta oktoobris naaseb bänd taas suurele ekraanile täiesti uhiuue live režissöörversiooniga.

See suurejooneline kontsertfilm, mida filmiti väljamüüdud Coldplay kontserdite ajal Buenos Airese River Plate’i staadionil, sisaldab miksitud ja remastereeritud heli ning vapustavaid visuaale, mille režissööriks on BAFTA võitnud ja Grammyle nomineeritud režissöör Paul Dugdale, lisaks saab näha palju varemnägematuid kaadreid.

Valgusefektid, laserid, ilutulestikud ja LED-käevõrud täidavad ekraani, mida The Times nimetas “kõige aegade suurimaks muusikashowks”. Lisaks klassikalistele hittidele nagu “Yellow”, “Fix You”, “Viva La Vida”, “My Universe” ja “A Sky Full Of Stars”, esinevad filmis kuulsad külalised, sealhulgas BTS-i Jin oma rekordi purustava singli “The Astronaut” live-debüüdiga.

Ärge jätke kasutamata võimalust jagada seda rõõmsat ja meeliülendavat kogemust Coldplay fännidega üle kogu maailma. See kinoseanss sisaldab ka spetsiaalset lavatagust dokumentaalfilmi, mis sisaldab avaldamata intervjuusid bändiga mis on mõeldud ainult kinos näitamiseks.

Kontaktid

Instagram.

#t1tallinn #tasteoftallinn